Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Trafik Cezalarına Faiz Indirimi Ve Yapılandırma Imkanı Gelmiş...

Önerilen Mesajlar

Basında bu konuyla ilgili açık bir haber ben görmedim.

Ama torba kanunun içindeki vergi ve diğer kamu alacaklarının yeniden yapılandırması iile ilgili düzenlemeler trafik cezalarını da kapsamış.

Bu durumu Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından düzenli olarak gönderilen epostada fark ettim.

Tebliğde bazı örneklere de yer verilmiş. Bunların bir kısmı trafik cezaları ile ilgili.

-------------------------------

Sayın Abonemiz;

17.8.2013 tarih ve 28738 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 5 Seri No.lu Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Hakkında 6111 Sayılı Kanun Genel Tebliğinde; 6495 sayılı Kanunun geçici 2 nci maddesi ile 13/2/2011 tarihli ve 6111 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ve Diğer Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanunun uygulamasına ilişkin düzenlemelere dair açıklamalara yer verilmiştir.

Söz konusu Genel Tebliğ'e ulaşmak için tıklayınız.

http://www.gib.gov.tr/index.php?id=1079&uid=UlXhgcIc4enHfRR5&type=teblig

-------------------------------

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.