Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Arka Tamponuma Vurdular, Ve Bir Soru

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar cuma günü sivas ta toptancılar çarşısının yakınlarına bıraktım. iftardan sonra orucu açtıktan sonra geldiğimde kimin vurduğunu bilmediğim kimsenin görmediği biri sağ arka lambaların orayı kırmış ve sağ arka tampon içine çökerek tamponu yerinden sökmüş. cumartesi günü ford servisine götürdüm ve kaskodan yapılması için bıraktım. kasko evraklarını ehliyet ruhsat fotokopileriyle birlikte trafik sigortasınında fotokopisinide aldılar. arkadaşlarımın çoğu kasko evrağı olduğunda trafik sigortası evrağına gerek olmadığını söylediler. trafik sigortasındanda işlem de yapılacakmı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yapan belli olmadığınıdan sigorta ile işiniz yok.Sigortanız hasarsızlığa deva edecek.Yalnız tavsiyem hasar ciddi değilse autokingde mini onarım yaptırılabılır.Farkı nakit ödenebilir. 

Örneğin kaskonuz 1500 lira bozuldugunda 2000 lira gelecekse mini onarm artı 400 lira verseniz karda olursunuz.Aracın hasarsızlığı bozulmaz parça değişen olmamış olur.

Tabi ciddi değilse foto bizle paylaşabilirsin.Geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar cuma günü sivas ta toptancılar çarşısının yakınlarına bıraktım. iftardan sonra orucu açtıktan sonra geldiğimde kimin vurduğunu bilmediğim kimsenin görmediği biri sağ arka lambaların orayı kırmış ve sağ arka tampon içine çökerek tamponu yerinden sökmüş. cumartesi günü ford servisine götürdüm ve kaskodan yapılması için bıraktım. kasko evraklarını ehliyet ruhsat fotokopileriyle birlikte trafik sigortasınında fotokopisinide aldılar. arkadaşlarımın çoğu kasko evrağı olduğunda trafik sigortası evrağına gerek olmadığını söylediler. trafik sigortasındanda işlem de yapılacakmı?

Volkan beye katılıyorum kaskonuzu deldirmeyin aman ha seneye misliyle çıkarırlar o parayı şahsi fikrim kaskoyu pert dışında kullanmamak lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

fotoğraf arkadaşın telefonunda aldığımda paylaşırım. sanayide 500-600 civarında fiyat çıkardılar. ford servisindede 750 civarı masraf çıkardılar. kaskomu (groupama) yapan kişi ile konuştum. %50 hasarsızlık indirimin var yıllık ilk hasarda bunun (hasara bağlı olarak) %10 ile %20 düşerler dedi. seneyede 700 yerine 1100 civarında ödersin deyince kaskodan yapılmasına karar verdim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.