Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araç Alıcam Yardım

Cenk S.

Önerilen Mesajlar

astra daha yeni makyajlandı.. 2014te kasa değiştiriceğini sanmam.. ayrıca o kadar para verip 1.3 dizel motora binmek mantıklı değil bence.. yeni motor getirirlerse bilemem.. oda yeni motor nası olur bilinmez sorun çıkarır mı çıkarmaz mı.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

astra daha yeni makyajlandı.. 2014te kasa değiştiriceğini sanmam.. ayrıca o kadar para verip 1.3 dizel motora binmek mantıklı değil bence.. yeni motor getirirlerse bilemem.. oda yeni motor nası olur bilinmez sorun çıkarır mı çıkarmaz mı..

Bravo'da kullanılan 1.6 120 ps dizeli getirirlerse rekor kırar bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2014 yılında dizel astraların motoru 1.6 ve 136 ps olacakmış,motoru tutar tumaz tabiki soru işareti..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.4 dizel otomatik Corolla için 69 bin istiyorlar. Ama ne hikmettir ki cam düğmelerinde,torpidoda aydınlatma yok. Kapıları kapatıyorsunuz saç sesi geliyor. Benim nazarımda ederi 45 bin ya eder ya etmez. Kaputa , kapılara tıklıyorsunuz yağ tenekesi sesi geliyor.

Ben sıfır aldığım 2010 model dizel corollayı depodan gelen ses ve bir kaç sebepten dolayı 10 ay sonra satmıştım.

Şiddetle tavsiye etmiyorum.

Yılmaz Tunç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

60 bin liraya Titanium + Smart Paket alınır ve binilir.

Jetta tavsiye etmem, bekleme olayına girersek çok araba var. Makyajlı focusda gelecek ona bakarsak kim bilir ne zaman. İhtiyacınız varsa yukarda dediğimi alın.

60 bin liraya Titanium + Smart Paket alınır ve binilir.

Jetta tavsiye etmem, bekleme olayına girersek çok araba var. Makyajlı focusda gelecek ona bakarsak kim bilir ne zaman. İhtiyacınız varsa yukarda dediğimi alın.

yakup bey gelecek olan makyajlı focusların motoru farklımı?ayrıca şu an alırsam en uygun fiyatı hangi il yada bayiden bulabilirim????yardımcı olabilirmisiniz.....

Cenk S. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

depodan ne sesi geliyordu?konuyu biraz açabilirmiyiz...

teşekkürler

mozotun çalkalanma sesi geliyordu. Ama öyle böyle değil.

Focustata geldiği söyleyen arkadaşlarımız oldu ancak ben hiç duymadım.

99 Corolla bindiğim en berbat araba diyebilirim.

benimki 2010 modeldi üstelik.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakup bey gelecek olan makyajlı focusların motoru farklımı?ayrıca şu an alırsam en uygun fiyatı hangi il yada bayiden bulabilirim????yardımcı olabilirmisiniz.....

Motor farklı mı?

Ne zaman değişeceği bilinmez dizel 1.5 litre olacak güç yok.

Bayi konusunda yardımcı olamam etrafımızı sorgulayın sürekli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mozotun çalkalanma sesi geliyordu. Ama öyle böyle değil.

Focustata geldiği söyleyen arkadaşlarımız oldu ancak ben hiç duymadım.

benimki 2010 modeldi üstelik.

toyotayı eledim,kesinlikle almam.

yağ kaçağı 1 saatlik bir işlem ile gideriliyor bir kaç bin km önce değişmişti geçen hafta bakımda baktım kaçak yoktu. sıfır alacağınız araçta bu sorunu zaten yaşamazsınız büyük ihtimalle.

yakıt deposundan gelen ses çoğu arabada var diye biliyorum ben, puntodada vardı. büyütülecek birşey değil bence dikkat etmezseniz duymazsınız bile.

focus 3 te trim sesleri azalsada devam ediyor malesef. torpido kapağından ve sağ arka kapıdan bas vurunca gelen sesleri serviste çözdük

gidip tüm bayileri gezdim,kararım focusdan yana gibi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

toyotayı eledim,kesinlikle almam.

gidip tüm bayileri gezdim,kararım focusdan yana gibi..

Gitme ihtimaliniz olan tüm bayiileri arayın, stokta beklemiş araç denk gelirse cok fiyat farkı oluyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama şuda var stokta beklemiş arabanın donanımı rengi vb bana uyuyor mu?

her durumda eldeki arabalardan almak gerekiyor zaten, yoksa hem fiyat iyice artıyor hemde uzunca bir zaman beklemek gerekiyor.

ucuz arabayı bulmak kadar renk donanım kısmıda şans işi, ben gece gri istiyordum ama istediğim donanımda gece gri başka bayiide vardı oda +2,3 gibi birşeyler söylemişti, sevmesemde aldım aytozunu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.