Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus II Çeşitli Modifikasyonlar

Önerilen Mesajlar

Bizim jantlar çelik jant değil üzerlerinde kapak var. Ama hoşuma gidiyor.Zaten şimdilik acelesi yok ilerde makul bir fiyata bulabilirsem değiştiririm.Gecenlerde sahibinden comda orjinal buldum 850.00 Tl fiyat biçmiş, üzerlinde lastik yok biraz pahalı geldi. Belki 1 veya 2 sene sonra aracı değiştirebilirimde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim jantlar çelik jant değil üzerlerinde kapak var. Ama hoşuma gidiyor.Zaten şimdilik acelesi yok ilerde makul bir fiyata bulabilirsem değiştiririm.Gecenlerde sahibinden comda orjinal buldum 850.00 Tl fiyat biçmiş, üzerlinde lastik yok biraz pahalı geldi. Belki 1 veya 2 sene sonra aracı değiştirebilirimde.

çelik değil ama aynı çelik gibi ve 16' yani kullanımda vs bişey değişmeyecek..Farklı jant olursa okey ama ne bilim, tit ile değişmesi şart değil pek :zha:

Focus 3 tdci alalım birtane :ph34r: makyajlanınca

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

mevlüt bey hayırlı olsun.. para ayırabilecekler için sony teyp fiyatı makulmüş. ama açıkçası ben şuan için durumdan memnunum. ekran güzelleşmedikten sonra bi manası yok. kaldı ki hoparlörler de aynı kalacak. sırf görüntü için 700 tl ayıramayacağım. kolçak fiyatı nedense uçuk geldi bana. bilmiyorum gerçi piyasasını ama ne biliyim, kolçak eninde sonunda. nikelajlı panjur olayı güzel. acaba bagaj nikelajını ne kadara yaptırdınız?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mevlüt bey hayırlı olsun.. para ayırabilecekler için sony teyp fiyatı makulmüş. ama açıkçası ben şuan için durumdan memnunum. ekran güzelleşmedikten sonra bi manası yok. kaldı ki hoparlörler de aynı kalacak. sırf görüntü için 700 tl ayıramayacağım. kolçak fiyatı nedense uçuk geldi bana. bilmiyorum gerçi piyasasını ama ne biliyim, kolçak eninde sonunda. nikelajlı panjur olayı güzel. acaba bagaj nikelajını ne kadara yaptırdınız?

Teşekkür ederim Alperen.Kolçak benim araçta zaten var. Aracı alırken bayiyle pazarlık yapıp Eşantiyon olarak taktırdım. Servislerde Orjinal kolçağa 1.000 Tl fiyat veriyorlar.ön panjur Nikelajını 70 Tl ye Arka bagaj nikelajını 30 Tl ye yaptırdım. Teyp olayına gelince Bizim teyplerde Mp3 olayı yok sadece Trak cd leri çalıyor. Sonylerde ise Mp3 var ses kalitesi biraz daha iyi yoksa şu an üzerinde bulunan teyp ler bile harika.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alperen benim frofile bakmışsındır diye biliyordum. Bende 2010 Model F2,5 Sedan Trend Stil paket var. Şimdiki karşılığı nedir bilmiyorum. Titanyum ile Trendin ortası. Deri direksiyon, Hız sabitleyici,sis farı, 16 İnc 205.55.16 lastikler,Teyp 6000 CD Trak.Benim en çok istediğim Mp3 olması idi ama yok onu da Uzun yolda Aux girişi ile hallediyoruz. Hatta Auk Girişinin kol dayamanın arkasına monte ettim çocuklar için daha rahat oldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mevlüt bey esasında bakmıştım ama biran için aklım focus 3'e gitti... hatta nikelajı fln da focus 2.si olan bir arkadaş için sormuştum.. laf mp3'e gelince niye bilmiyorum birden focus 3'ü düşündüm.. devrelerde hafif bi yanma oldu yani :pray:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.