Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus II Çeşitli Modifikasyonlar

Önerilen Mesajlar

Arka tamponda çok güzel olmuş. Bende ön sis farının üzerindeki kaşı boyatmayı düşünüyorum, sis farı taktırırken. Arkalarıda boyatsam :yeah:

Ön sis farının üstü collectionlarda boyalı,bence boyattırın,arkaları da boyattırın güzel duruyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Ayrı bir başlık açmayayım burdan devamdedim;

Bu gün Şaşmaza gittim aracımın Ön Tampom panjurunu Titanyum modellerinde bulunan Nikelajlı panjur ile değiştirdim. Gittiğim mağazada Titanyumlarda bulunan orjinal kolçakta satılıyor. Fiyatını sordum 413.00 Tl dediler. Ayrıca Titanyumlarda bulunan Sony Teyp de mevcut. 750,00 Tl. Almak isteyen arkadaşların dikkatine.

Mevlüt Aksoy tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup dükkanın adını ve adresini yazmadım, isteyen arkadaş olursa verebilirim. Ben ön panjuru Nikelajlı 70.00 Tl ye aldım. Satıcı arabayı görünce, abi Orjinal kolçak var fiyatı 413.00 tl dedi komple yalnız bu arkasında kapak ve küllük olanlar varya onlardan. Sony teybi rafta ben gördüm 5,6 tane vardı fiyatını sordum 750.00 Tl dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayrı bir başlık açmayayım burdan devamdedim;

Bu gün Şaşmaza gittim aracımın Ön Tampom panjurunu Titanyum modellerinde bulunan Nikelajlı panjur ile değiştirdim. Gittiğim mağazada Titanyumlarda bulunan orjinal kolçakta satılıyor. Fiyatını sordum 413.00 Tl dediler. Ayrıca Titanyumlarda bulunan Sony Teyp de mevcut. 750,00 Tl. Almak isteyen arkadaşların dikkatine.

Dükkanın ismini verebilir misiniz?Kolçak düşünüyorum da..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mevlüt bey hayırlı olsun kromajlı Focus II lerin ön tasarımları bence Focus III lerden güzel.

Teşekkür ederim Tolga bey.Geçenlerde arka bagaj kapağını Nikelaj yaptım şimdi ön tarafı. Yavaş yavaş Aracı çakma Titanyum yapacam. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.