Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aracımda Meydana Gelen Zarar İle İlgili Bilginize İhtiyacım Var

Ahmet Burak

Soru

Merhabalar. Aracım Ford Grand C-Max. Bugün park halindeyken Ford Açık Kasa Kamyonet bagaj kapağına vurdu. Resmini yükledim. Meydana gelen hasarlar Arka Stop Lambaları arasında kalan, Ford Amblemi'nin de üzerinde olduğu plastik aksam. Sağ Arka Stop Lambası ve Plakanın alt çaprazında olan yaklaşık 5 cm.lik derin çizik. Otomatik Kapı herhangi bir sıkıntı olmadan açılıp kapanıyor. Gerekli evrakları düzenledik. Karşı tarafla ilgili herhangi bir sıkıntı yok. Eksper ne kadar kabul eder bilmiyorum ama sizce arka bagaj kapağının tamamen değişmesi için uğraşmalı mıyım? Yoksa plastik aksam ile stop lambasının değişmesi yeterli olur mu? Çizik derin, bu bölge paslanarak zamanla boyaya daha fazla zarar verebilir mi? Sizce ne yapmalıyım?

IoeQCAo.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

boya lokal olarak yapılır, yani oradaki avuç içi kadar yere mesela. çizik önce zımparalanacak sonra macunlanacak sonrada boyanacak, bunun tamiri kadar basit bir iş yok.

Anladım. O çiziğin biraz üst tarafında da eziklik var. Elle bakınca çok rahat belli oluyor. Orayı çektirmek için tamamen boyanması gerekir demezler umarım. Kusura bakmayın, ister istemez insanın aklına takılıyor. Arabayı daha alalı 2,5 ay ancak oldu. Birde kendi hatam olsa bu kadar dokunmaz. Servislerde kapalı, yeterli bilgi alamıyorum. Boyuna internetten araştırıyorum. :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Anladım. O çiziğin biraz üst tarafında da eziklik var. Elle bakınca çok rahat belli oluyor. Orayı çektirmek için tamamen boyanması gerekir demezler umarım. Kusura bakmayın, ister istemez insanın aklına takılıyor. Arabayı daha alalı 2,5 ay ancak oldu. Birde kendi hatam olsa bu kadar dokunmaz. Servislerde kapalı, yeterli bilgi alamıyorum. Boyuna internetten araştırıyorum. :(

çekiçlensede çekilsede lokal boya yapılır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.