Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankara'da Cam Filmi Konusunda Tavsiye Istiyorum

Önerilen Mesajlar

Merhaba,

2011 Focus comfort'a cam filmi yaptırmak istiyorum. Karabük'te yaşıyorum aslında ama buralarda bildiğim güvendiğim kimse yok, kendim de anlamam. Ankara'da cam filmi konusunda nereye gitmem gerekir sizden tavsiye bekliyorum. bir de, hangi marka cam filmi ve kaç numara olmalı sizce? arabam fırtına gri diye geçiyor.

post-748-0-58944500-1370650046.jpg

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nerede ve kime yaptırabileceğim konusunda pek bilen yok sanırım..

Ziebart'in malzemeleri de uygulamasi da guzel diye biliyorum. 2 numara film de uygun olacaktir diye dusunuyorum.

2 numara diye bir arkadaşım daha söyledi. ön cama 1 numara gidermiş sanırım.tşk.

Birde bu konuda bilgisi olduğunu düşündüğüm forumdan Erkan var, sanıyorum görünce bilgi paylaşacaktır.....

erkan diye arattım ama, erkanlar da serkanlar da berkanlar da çıktı aramada :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mamakta sem auto ya yaptırdım. 140 liraya 5 cama yaptım . Yaptıralı 11 ay oldu ve ilk günki gibi. Çok memnunum oraya bi kaç tanıdığın arabasına da yaptırdım daha bir şikayet almadık :)

Teşekkürler :)

resimleri paylaşabilirseniz sevinirim. bir iki haftaya gelip yaptırmayı düşünüyorum malum yaz geldi, klimaya oldukça faydalı olduğu söyleniyor, henüz bu tür bir işlem yaptırmadığım için tereddüt etmiyor da değilim açıkçası. teşekkürler bilgi için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

resimleri paylaşabilirseniz sevinirim. bir iki haftaya gelip yaptırmayı düşünüyorum malum yaz geldi, klimaya oldukça faydalı olduğu söyleniyor, henüz bu tür bir işlem yaptırmadığım için tereddüt etmiyor da değilim açıkçası. teşekkürler bilgi için.

Ben size yarın çekip paylaşıyım fotoğrafları. Biz de sizin arabanın titanium kasası vardı onada yapmıştık rahatlığından dolayı focus 3 de yaptırdık genelde yazın yolculuk yapıyorum ve güneş ışınları kestiği için çok rahat oluyor klimaya faydasını hiç duymadım ama güneş ışınlarını kestiği için içeriyi serin tutuyor diye düşündüm bi an :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu şekilde foto koymayıda öğrenmiş oldum

Tekrar merhaba,

fotoğraflar için teşekkürler, araba çok şık duruyor, güle güle kullanın. hangi marka film kullanılıyor, veya şöyle sorayım, istediğimiz marka yapıyorlar mı acaba? gerçi bunu oraya telefon açarak öğrenmek daha mantıklı geldi şimdi :) tekrar teşekkürler. zahmet verdik.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tekrar merhaba,

fotoğraflar için teşekkürler, araba çok şık duruyor, güle güle kullanın. hangi marka film kullanılıyor, veya şöyle sorayım, istediğimiz marka yapıyorlar mı acaba? gerçi bunu oraya telefon açarak öğrenmek daha mantıklı geldi şimdi :) tekrar teşekkürler. zahmet verdik.

Ne zahmeti yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :) american cam filmi 2 numaraydı sanırım camdakiler başka hangi marka hangi tür var hiç bilmiyorum ama geldiğinizde yardımcı olurlar 3m dedikleri bir cam filmi var duyduğuma göre o daha orjinal duruyormuş ama çok masraflı artık karar verirsiniz gelirseniz :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.