Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Istanbulpark Silüet Çıkartması

Mustafa Tüfekçi

Önerilen Mesajlar

Ben olursa 3 renkli düşünüyorum. Reklamcıya kendim çıkartırım Flama siyah beyaz olacak. İstanbulpark Yazısı kırmızı olacak pistin görünümü beyaz olacak :P

4750538857_67e12150c8_z.jpg

n9frs.jpg

n9fs8.jpg

Bunlarda internette bulduğum örnekler.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-dekorasyon-dekoratif-urunler-orjinal-istanbul-park-pist-siluet-sticker-logo-125809898/detay

Burda da satan adam var 8 lira 65 kuruş istemiş :P Toplu alımda 5 liraya düşer bence :D

Ramazan V. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi çıktım işlerimden tanesi 5 liradan yapabiliriz. Fakat bu satılan iyi değil çok. Basım esnasında alt düzlükteki ince çizimde çıkarsa yapılacak yoksa olmaz ve alt bayrak çıkabilecek şekilde hafif büyütülecek.

Kaç adet olursa olsun :) Elimden gelen budur :yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi çıktım işlerimden tanesi 5 liradan yapabiliriz. Fakat bu satılan iyi değil çok. Basım esnasında alt düzlükteki ince çizimde çıkarsa yapılacak yoksa olmaz ve alt bayrak çıkabilecek şekilde hafif büyütülecek.

Kaç adet olursa olsun :) Elimden gelen budur :yeah:

güzel rakam. Benim yaptırdığım gelsin. Dediyin gibi o pitstp detayı sıkıntı yaparsa olmadı. Senin dediğin yerden isterim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.