Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Garanti Uzatma

Kadircan Yılmaz

Soru

Merhabalar,aracım 18000 de 1 sene sonra garanti bitiyor 3. senesi dolacak,garantisini 5 yıla uzatmak istiyorum sonuçta her aksam elektronik ve benden 649 tl kdv dahil ücret çıkardılar %80 nı onlar %20 ise biz karşılıyormuşuz herhangibi garanti kapsamında sorun çıktığı zaman sizce nasıl?teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

1.0 eb için (1.6 için okumadım) turbo ömrü 10 yıl yaklaşık 240.000 km (hangisi önce dolarsa diye bir tabirde okumadım, bu değer sanırım yedek parça bulundurma zorunluluğu olan 10 yıldır sanırım). dediğiniz gibi kendi mili etrafında durmadan dönen bir aleti kim nasıl bozabilecek ki. her halukarda turbo lar garanti kapsamında olmalı. sanırım 10 yılda durduk yerde bir lastik kayış gibi yıpranmaz ve 240.000 km dayanır turbo..

Türkiye'deki dizellerin yaklaşık tahminen  %60'ı 100k görmeden turbo değiştiriyor. 3 gram dikkat eden adam 100k, dikkat edenler 300k bile görür de umursamayan biri 50k-100k arası görüyor ortalamaya göre.

Kaynak; gerçek hayatta gördüklerim duyduklarım ve dürüst sahibinden ilanları.

Mertcan Çelik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Peki ne oldu açık iken darbe mi geldi ?

herhangi birşey olmadı.darbe almadı otosana mail atmıştım bugün aradılar anahtarın  aksesuar oldugunu ve garantiye girmedigini söylediler bukadar ufak birşeyde bile böyle sorun çıkartılıyorsa garanti uzatma işi benim için bitmiştir artık.başka başvuracak yerde kalmadı.yapacak birşey yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Rıdvan Eskici yazdı:

Selamın aleykum 2014 model ford focus 3 aracımın garantisi bitecek uzatma için ne kadar ücret talep ederler bilginiz var mı? Teşekkürler.

Geçen ay C-Max için 550TL/yıl ödedim.

En yakın servisi arayarak bilgi alabilirsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 dakika önce, Rıdvan Eskici yazdı:

sağolun hocam peki garantinin ne gibi faydaları oluyor 

Genel garanti şartları geçerlidir ancak uzatılmış garantide %20 sen ödersin.

En iyisi servisi arayıp detaylı bilgi almak ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
35 dakika önce, Rıdvan Eskici yazdı:

Selamın aleykum 2014 model ford focus 3 aracımın garantisi bitecek uzatma için ne kadar ücret talep ederler bilginiz var mı? Teşekkürler.

60000 km yi geçmişse uzatmıyorlar diye biliyorum ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.