Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakalayabildiğimiz Oto Km'leri

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

acı ama gerçek abi! :)

İstanbul trafiği farkı diyorum ona ben :) bu depoyla hiç temde yada açık trafikte kullanamadım. normalde 7'lere kadar inebiliyor karışıkta ama komple depoyu şehir içinde kullanınca dur kalkta durum bu...

bir sorun mu var sence?

Benzinli otomatik ve istanbul. Az bile :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benzinli otomatik ve istanbul. Az bile :)

Evet bence de az. Benim 1.0 la 8 lt yaktığımı düşünürsek Ankara trafiğinde. Mert ya çok sakin kullanıyor ya da gaz pedalının altında yımırta var :)

focus çok yakıyor diyenlere gelsin o zaman bu :) valla mutlu oldum böyle düşünmenize, bana hala çok geliyor ama 9'un altına düşürebilirim diye düşünüyorum...

daha hiç şehirlerarası kullanamadım, belki o da biraz etki edebilir. Önümüzdeki ay memlekete (Kdz. Ereğli) gidip gelicem, 600 km yol yapar görelim bakalım uzun yolda ne yakacak :)

Sakin kullanıyorum ya, biliyorum çünkü 100 metre sonra yine frene basacağımı, birde arabayı hissederek kullanmak hoşuma gidiyor ona sarılıyormuş gibi hissediyorum kendimi. ama tem'e çıkınca affetmem üstünden atlıyorum woswosların :)

Mert Yürüyen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Bekir B. abi depon full ama menzil 702 yaptığın yol 66km ort nasıl 3,5 oluyor. Benimki depo dolu ort 7 lt menzil 350 yaptığım yol 250 gösterirken şüphelendim valla.Abi ciddiyim menzil o ortalamaya düşük değil mi? Deponu doldurunca birde km başı ne kadar tl yakmışsın hesaplasana abim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Bekir B. abi depon full ama menzil 702 yaptığın yol 66km ort nasıl 3,5 oluyor. Benimki depo dolu ort 7 lt menzil 350 yaptığım yol 250 gösterirken şüphelendim valla.Abi ciddiyim menzil o ortalamaya düşük değil mi? Deponu doldurunca birde km başı ne kadar tl yakmışsın hesaplasana abim

Çekim açısından full gibi gözüküyor, ben zaten son yaptığı km ye bakıyorum...bir ara birlikte geziye bir yerlere giderken deneyelim :) yoksa sen ikna olmayacaksın:):))
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çekim açısından full gibi gözüküyor, ben zaten son yaptığı km ye bakıyorum...bir ara birlikte geziye bir yerlere giderken deneyelim :) yoksa sen ikna olmayacaksın:):))

702 menzil + 66 yaptığın yol = 768

Diyorumki 3,5 gösterirken daha yüksek menzil olması gerekirdi. Benim hınzır 8 lt bile gösterirken 650 km menzil gösteriyor. Acaba sıkıntımı var göstergede

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

702 menzil + 66 yaptığın yol = 768

Diyorumki 3,5 gösterirken daha yüksek menzil olması gerekirdi. Benim hınzır 8 lt bile gösterirken 650 km menzil gösteriyor. Acaba sıkıntımı var göstergede

Yakıt aldığımda 6.4 idi, dolayısıyla ilk menzil hesaplaması düşük çıkması normal,

Dönüş biraz performanslı :): eksooz temizlemek için:):)

Birde o 66 yaptığım yol değil ort, hız yaw,,,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.