Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakalayabildiğimiz Oto Km'leri

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

Aracım 1.6 tüplü :kıhkıh:  15000 i devirdik gibi yani lpg kendini amorti etmiş bulunuyor  70 tl ye 285 km bugün gördüm LPG nin dayanılmaz hafifliğini yaşıyorum

aynen benimde öyle 3 ay önce 10 litre benzin aldım, hala aynı benzinle kullanıyorum, bir gün bir yerde kalıcam ama bakalım  :D  :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynen benimde öyle 3 ay önce 10 litre benzin aldım, hala aynı benzinle kullanıyorum, bir gün bir yerde kalıcam ama bakalım  :D  :D

anladığım kadarı ile aracınız lpg li ancak size şunu söyleyim benzini yarım deponun altında kullanmayın benzin pompasının ısınmasını ve bu nedenden de bozulmasını sağlarsınız bu da size 1000 liraya yakın o da servis dışı bir masraf çıkarır deme di demeyin :smiley2k:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

70tl 285 km şehiriçi galiba bana çok yakıyor gibi geldi 

isterseniz şu nu şöyle değerlendirin şehir içinde 245 kuruş lpg,  benzinde ise bu oran  en yavaş ve aracı yormadan 560  kuruş şimdi hangisi daha az yakıyor :fikir: lpg değerleri şu an %50 kar demek bu da normalde %35-40 olması gerekirken bence çok değil niye az yakıyor bu nu araştırmak lazım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

isterseniz şu nu şöyle değerlendirin şehir içinde 245 kuruş lpg,  benzinde ise bu oran  en yavaş ve aracı yormadan 560  kuruş şimdi hangisi daha az yakıyor  lpg değerleri şu an %50 kar demek bu da normalde %35-40 olması gerekirken bence çok değil niye az yakıyor bu nu araştırmak lazım

Söylemek istediğim  aynı arabalara sahibiz ben brc lpg kiti taktırmıştım şehir içi 20-21 kuruş (klima genelde kapalı) şehir dışı ortalama 110km hız klima sürekli açık 17-18 kuruş arası yakıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Söylemek istediğim  aynı arabalara sahibiz ben brc lpg kiti taktırmıştım şehir içi 20-21 kuruş (klima genelde kapalı) şehir dışı ortalama 110km hız klima sürekli açık 17-18 kuruş arası yakıyor.

alparslan bey ben sizin araç için birşey söyleyemem ama bende de brc takılı sizin araç la benimki aynı doğru ancak benim aracım  lpg de daha 25 kuruş altını hiç görmedim dediğim gibi benzinde de 560 kuruş yakıyor ben az yakıyor derken zaten benzin verilerine göre lpg az yakıyor diyorum benim şimdi sizin söylediğiniz rakamlara bakarak  sormak istediğim aracınız 1,6 powershift ise benzinde şehir içi verilerinizi öğrenebilirmiyim o zaman doğru sonucu buluruz gibi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sizin ortalamanız cok iyi, bende atiker takılı 30 kuruştan aşağı çok nadir düşüyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.