Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Iç Işık Sistemi

metin gercek

Soru

Herkese iyi akşamlar..ford focus 3 aracım tekno+smart paketli...aracımda iç ışık gözlük koyma yerlerinde sağlı sollu turuncu ışıklar yanıyordu ama şimdi yanmıyor.sizce neden yanmıyor.birde aracıma hgs alıcam.benim ön cam ısıtmalı sıkıntı olurmu..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Herkese iyi akşamlar..ford focus 3 aracım tekno+smart paketli...aracımda iç ışık gözlük koyma yerlerinde sağlı sollu turuncu ışıklar yanıyordu ama şimdi yanmıyor.sizce neden yanmıyor.birde aracıma hgs alıcam.benim ön cam ısıtmalı sıkıntı olurmu..

Işık için; direksiyonun üzerinde bulunan oklardan(soldakinden)  menüye ordan  ayarlara girin ortam ışığını açın.Hgsye gerlince de camın üst tarafında sensörlerin olduğu yerin etrafında siyah noktalı yerler var.Oraya yapıştırın sorun olmuyor.

ufuk özdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Niye kapatmiyim ki. Gozumu yoruyor bazen, bazen kendimi tatmin etmek icin kapatiyorum ne var yani.

Kirmiziya falan alinca sanki yuruyen pavyon gibi oluyor azaltiyorum.

Hauret bisey ya var ki arkadasim oyle bir dugme x paket sahipleri kurcalasinlar diye koymus muhendis kardesimiz. Bizde canimiz sıkılinca oynuyoruz.

Hadi x paket sahipleri destek un biraz. :)

Neyse konuyu kirletmeyelim.

Yol bilgisarayindan :P menuden kapatilip acilabilkyormus. Oraya bakmakta yarar var. :P :p :P :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

onu kapatıyormusun ki ?

Ben de kapatıyorum, çünkü tavandaki ışıklar göz alarak rahatsız ediyor, özellikle gece uzun yol sürüşünde, orta konsol aydınlatması için düşünülmüş ama yeri sakıncalı...

@Ümit Vaysaloğlu, paramız vardı da X paket mi almadık, şaka bir yana, farlar dışında X pakette alınası bir özellik yoktu benim için. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.