Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Parrot Bluetooth

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar;

malum 2012 2.çeyrekten sonraki style donanımlarda bluetooth yok. bende bu konuda arayışa girdim ve anladığım kadarıyla kaliteli bir ürün olan parrot cihazını buldum. yalnız focus 3 lerde uyum problemi var mı yok mu tam bilmiyorum. Bilgisi olan var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2008 Focus'um da Parrot bluetooth kiti vardı aslına bakarsanız o daha kullanışlı gibiydi. şöyle ki; F3'lerde  aracı her stop edip yeniden çalıştırdığınızda yeni bir şifre ile eşleşme yapıyorsunuz ama Parrot'ta bu yoktu, eğer telefonunuzun bluetoothu açık ise direkt olarak bağlanıyordu.Sadece Parrot için güzel bir yer seçmeli, eğreti durmamalı o kadar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2008 Focus'um da Parrot bluetooth kiti vardı aslına bakarsanız o daha kullanışlı gibiydi. şöyle ki; F3'lerde  aracı her stop edip yeniden çalıştırdığınızda yeni bir şifre ile eşleşme yapıyorsunuz ama Parrot'ta bu yoktu, eğer telefonunuzun bluetoothu açık ise direkt olarak bağlanıyordu.Sadece Parrot için güzel bir yer seçmeli, eğreti durmamalı o kadar...

Her seferinde eşleşme diye bir durum yok. Telefon üzerinde teybi yetkilendirin bir daha sormaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nihat bey biraz araştırdım ama sanırım focus 3 lere taktıran pek yok galiba. çünkü ne bir video nede bir bilgi var. çekincem sipariş verdikten sonra uyum sorunu çıkmasıdır. Ama yarın satıcı distirübütörü arayıp bilgi istemeyi düşünüyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nihat bey biraz araştırdım ama sanırım focus 3 lere taktıran pek yok galiba. çünkü ne bir video nede bir bilgi var. çekincem sipariş verdikten sonra uyum sorunu çıkmasıdır. Ama yarın satıcı distirübütörü arayıp bilgi istemeyi düşünüyorum 

Belirtmek istediğim eski aracımda Parrot kullanırken sıkıntı yaşamadığımdı, hayırlısı olsun.

Her seferinde eşleşme diye bir durum yok. Telefon üzerinde teybi yetkilendirin bir daha sormaz

Anladım, teşekkür ederim.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

Konu ölmüş ama sonradan kullanacak arkadaşlara yol göstermesi açısından bir not eklemek istedim.

Parrot'un bluetooth cihazları araç ve donanım bağımsız cihazlar. Yani istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Bir defa telefonu eşleştiriyor ve sonrasında gelen aramaları cevaplayıp Parrot üzerindeki mikrofon ve hoparlörden gerçekleştiriyorsunuz. 

Ben Parrot Minikit Smart adlı bir modeli almış ve ses yüksekliğinden pek memnun olmadığım için kullanmayı bırakmıştım. Ancak yine de isterseniz araca bindiğinizi anlayıp güç koruma modundan otomatik çıkan modellere bakmanızı tavsiye ederim. Diğerlerini araca her bindiğinizde açmanız gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kullandığımın 2013 c max te bluetooth var fakat yolculuk esnasında konuştuğum kişiler konuşma esnasında uğultu oluştuğunu söylüyorlar. (yol, rüzgar sesi gibi)

Böyle bir sorun yaşayan var mıdır aramızda ya da çözüm önerisi olan?

Not: serviste bir sorun olmadığı belirtildi:))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.