Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aracım Titanyum Plus Paket Mi Yoksa Düz Plus Paketmi Lütfen Yardım

Guest Murat yılmaz

Soru

aracım 2012 model sedan focus  özellikleri :  sesli komut sistemi  -- kendi kendine park etme -- aktif tork kontrol--   esp --anahtarsız çalıştırma --katlanır aynalar  -- şehir içi güvenlik sistemi  --  kısaca bunlar paket olarak sizce nedir ....   cevaplar için şimdiden sağolun 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 12 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Sony müzik sistemi varsa aracınız Titanium + Smart Paket gibi görünüyor; parçalı deri kotuklar, elektrikli sürücü koltuğu, Bi-xenon  farlar ve gündüz farları ile led iç ortam aydınlatması da varsa X paket de olmuş oluyor.

Aşağıdaki linkten kontrol edebilirsiniz:

http://www.ford.com.tr/otomobiller/focus/donanim-tablosu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

teşekkürler el freni deri ses aparatları  kol dayama içinde   peki  arkadaşlar  2012  lpg li 10.000 de aldım 49 5oo   nasıl fiyat sıfır hata          lpg si   brc marka pipolu sistem servis garantili

Murat yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arkadaşlar fiyat yüksek demişsiniz ama çagunda bu özellikler   yok  oto. park ,   sesli komut ,  far  yağmur sensörleri , dinamik tork kontrol , ön cam ısıtıcısı ,   esp , cruze  control , katlanır ayna vs  vs    tam  özelliklerini yazmak istedim

ve şu an aradım sordum  tekno smart paket olarak 58 .000   peşin dediler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.