Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Special topic for Madmax5

Ogün Özemre

Önerilen Mesajlar

Adam arkadaşını nefes nefese koşarken görünce "Hayrola ne oldu?.." diye sormuş. "Güvenlik görevlilerinden kaçıyorum..." diye cevap vermiş arkadaşı.

"Neden?.. Ne yaptın ki?.."

"Duş küvetinin içine çişimi yaptım ondan!..."

"Aa?.. Ama bu kanuna aykırı bir şey değil ki!..."

Adam boynunu bükmüş..

"Tamam da" demiş "Sen gel bunu yapı malzeme fuarındaki yetkililere anlat!.."

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adam arkadaşını nefes nefese koşarken görünce "Hayrola ne oldu?.." diye sormuş. "Güvenlik görevlilerinden kaçıyorum..." diye cevap vermiş arkadaşı.

"Neden?.. Ne yaptın ki?.."

"Duş küvetinin içine çişimi yaptım ondan!..."

"Aa?.. Ama bu kanuna aykırı bir şey değil ki!..."

Adam boynunu bükmüş..

"Tamam da" demiş "Sen gel bunu yapı malzeme fuarındaki yetkililere anlat!.."

:D ahahah :D26714.gif26714.gif

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Temel Uzak Doğu'ya gider. 250 $ verip bakınca insanları çıplak gösteren gözlüklerden alır. Takar bakar çıplak, çıkarır bakar giyinik. Çok hoşuna gider. İkide bir takıp, çıkarır. Eve gözünde gözlük gider, bakar Fadime'yle sütçü çıplak. Gözlüğü çıkarır bakar çıplak.

Takar bakar çıplak müthiş canı sıkılır ve Fadime'ye der'ki;

- ''Ula Fadime 250 $ verdim hemen bozuldu'' der...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2000 mesajın şerefine........

şimdi bizim malum...fethiye oteli....odanın kapısı..birlikte olduğum 20 yıllık arkadaşım şu adam varya.... gecen hafta yaşlı iki kurt zampara ile filipinlere gittiler...tabiki görüşemedik...bugün anlattı...şimdi bunlar filipinlere gidiyorlarrrrr ne için belli .gecen sene taylanddı mekanları bu sene filipinler..neyse tecrübeli olan arkadaşla bizim lavuk...geziyorlar ilk gece...bir bara gidiyorlar 2 hatunu gözlerine kestiriyorlar...ve hatunlar masada bunları mayıştırıyor...işte odamıza cıkalım otele gidelim falan içkiler içiliyor...bu arada kadının biri...hap cıkartıyor...arkadaşa iç diyor güclenirsin..oda bilmediği için

tecrübeli olana soruyor..oda tamam diyor kaldırıcı içebilirisn biliyom bende kullanıyorum ii ozaman diyor içiyorlar hapları...otel herkes damıyla odalarına dagılıyor.................neyse arkadaşda damıyla odaya gidiryor karı buna bir msaja tüm teknikler işte..bizim lavuk mayışıyıro...sen yap bana diyor bizimki karının üstüne cıkıp masaja başlıyor ve zızzzzzzzzzzzzttttttttttt bi anda görüntü...gidiyor..............bi kalkıyor gece....gözlerini zar zor acıyor...konuşamıyor...kalkamıyor...zar zor teelfona ulasp resepsiyondan yardım istiyor karı yok cüzdanından 700 dolar gitmiş kredi kartları duruyor ama...neyse filmlerdeki gibi koridora cııyor carpa carpa....arkadasının odasına calıyor yok kimse adam zaten yaşlı...ölüp gitse bi sürü olay...neyse otel görevlisi geliyor...actırıyorlar adam uyuyor..zarzor uyandırıotlar onun cüzdanda boşalmış kredi kartları şifre sözmek için zorlanmış...orada karılar karvtizit veriyorlarmış memnun kalırlarsa arasınlar diye calıyorlar manyak manyak numaralar cııyor...falan korkmuşlar...karakola gitmrmişler gitseler nolacak...yurtdışına gideceklere duyurulyurr...sonraki 8 gün 8 hatunla gecirmişler ama...2 gün uyanamamışlar paso uyumuşlar...ne içtiklerini bilmiyorlR HALA...........

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.