Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Special topic for Madmax5

Ogün Özemre

Önerilen Mesajlar

eyvallah bende karşılıksız bırakmıyorum bu parçanı ve eşlik edebileceğimiz anlamlı bir video koyuyorum...yanlız içerisi berbat etti br ogün beni cigerlerimi çok üşüttüm mapus kötü evlat..öhhöhöhö..getirdigin don-atlet sigaralar için çok teşekkürler...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ortağıma geçmiş olsun....Ben olmadığım için biraz kendine dikkat etmemiş,mapuslara düşmüş...Hemen çıkartacağım onu bu kötü mapushane köşelerinden,bağlantılarımı kullancam,Hakim Savcılar Yüksek Kurulunda adamlarım var,sürdüreceğim onu hapse atan hakimlerin hepsini.... :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu şehir benden korkuyor.

Gerçek yüzünü gördüm.

Sokaklar içlerinden kan akan geniş birer oluk.

Lağım ağzına kadar dolduğunda ise hepsi boğulacak.

**** ve cinayetlerin birikmiş pisliği

boğazlarına kadar geldiğinde...

bütün orospular ve politikacılar "Kurtarın bizi!" diye bağıracak.

Ama ben "Hayır!" diyeceğim.

I've seen its true face.

The streets are extended gutters...

...and the gutters are full of blood.

And when the drains finally scab over...

...all the vermin will drown.

The accumulated filth of all their ***

and murder...

...will foam up around their waists...

...and all the whores and politicians will look up and shout, 'Save us.'

And I'll whisper, 'No.'

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ortağıma geçmiş olsun....Ben olmadığım için biraz kendine dikkat etmemiş,mapuslara düşmüş...Hemen çıkartacağım onu bu kötü mapushane köşelerinden,bağlantılarımı kullancam,Hakim Savcılar Yüksek Kurulunda adamlarım var,sürdüreceğim onu hapse atan hakimlerin hepsini.... :P

merak etme dostum........intikam soğuk yenen bir yemektir..........sagolasın dostlarımız baktılar..varmış sevenler bizi...sevmeyenler olduğu kadar.......seniz özledik ya.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merak etme dostum........intikam soğuk yenen bir yemektir..........sagolasın dostlarımız baktılar..varmış sevenler bizi...sevmeyenler olduğu kadar.......seniz özledik ya.....

Rockerroller sahnelere yeniden dönüyor..Ne demiştim "I'll be back" ....!!! İşte geldim,buradayım artıkın...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne Güzel Filmdi yaaa....Emekli olunca buraya yerleşcem bende zaten....Deniz olmayan şehirlerde yaşamaktan canıma tak etti...deeee,emekli olunca da kıç baş kırarmış olcak,ne kızlara bakabilceeeez ne de takılabiliceeez,yaşlı diye amca diyecekler moral sıfır olacak...Morukken deniz kenarının bile keyfi olmazki...Acaba diyorum satıp malı mülkü yerleşsem mi buralara...da...mal mülkte yokki...iyi kötü bir focus var dı onu da sattık.... Ulan bu nasıl bir çaresizlik paradoksudur yaaaa....Nalet olsun bu içimdeki deniz özlemine... :):kıhkıh::)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.