Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Special topic for Madmax5

Ogün Özemre

Önerilen Mesajlar

Benimde polislik anılarım olsada anlatsaydım keşke...Yalnız polis hatunlar herzaman bana çok seksi gelmiştir...Geçen Çevik Kuvvete almışlar yeni çıtırları,robocop içinde nasıl seksi gözüküyorlardı yav..Bir ana polis olasım ve o çıtırlara takılasım geldi... ;)

bölelermiydi....

e4274a6e.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

madmax5 ' in gönderisidir :rolleyes:

Adamın biri pejo (Peugeot) marka bi minibüs alır. Ertesi gün ilk müşterilerini götürmek üzere sefere çıkar. Minibüs tıklım tıklım doludur, tutar kasabanın yolunu, minibüs gittikçe hızlanır.

Yolculardan biri dayanamaz:

- “Kaptan yavaş, bir yere çarpacaz!” der.

Şoför :

- “Sen pejo'yu biliyon mu?” der..

Yolcu :

- “Hayır” der.

Şoför :

- “O zaman susacan!” der ve yola devam eder.

Minibüs giderek hızlanmaktadır ki bi yolcu daha seslenir :

- “Oğlum ben hastayım, ne olur biraz yavaş sür”

Şoför yine sorar :

- “Sen pejo'yu biliyon mu?”

Yaşlı adamcağın ne bilsin pejoyu.

- “Hayır” der.

- “O zaman susacan!” der şoför,

Bu kez bir kadın seslenir :

- “Hamileyim. Lütfen biraz yavaş, çocuğumu düşürcem!”

Şoför yine sorar :

- “Sen pejoyu biliyon mu?”

Kadın “Yok” der, şoför yine aynı cevabı verir...

Bu kez arkadan kızgın bi ses tonuyla bi genç seslenir :

- “Yavaş git kardeşim, öldürcen bizi!”

Şoför yine sorar :

- “Sen pejo'yu biliyon mu?”

Genç hiç tırsmadan cevabı yapıştırır :

- “Biliyorum lan, ne olacak?” der

Şoförün zevkten ağzı kulaklarına kadar varır:

- “O zaman çabuk söyle bunun freni nerde?”........

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

üzgünüm.........sizi bilmem ama ben 10 cilek 2 muz....bol buz...ve süt karışımını içiyoru köpük köpük..............ve şarkısı...milk shake...dinliyom...

Neden üzgünsün kanka...Benim gibi bugün ölümden mi döndün?Audi a6 ile adamın teki arkadaşın focusunu ödünç almıştım arkadan bir çaktı,arka dağıldı... :unsure: Emabet arabayı mahfettik yaaa...Zengin bebesi bilkentli almış audi a6 yı 100 le çaktı önce halk minübüsüne sonrada benim kullandığım f1 e....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayda...........cok geçmiş olsun ya............neyse sana birşey olmamış ta...kötü olmuş emanet oldugu için........vala ne diyeceğimi şaşırdım....çok geçmiiş olssun yaptırsın lavuk artık önüne gelen cıkıyor bugünlerde trafige olacagı bu işte....hayret bişi ya.............vala cok üzüldüm yarın ararım seni konusuruz bu neya........hayat ne kadar ucuz işte görüyorsun...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayda...........cok geçmiş olsun ya............neyse sana birşey olmamış ta...kötü olmuş emanet oldugu için........vala ne diyeceğimi şaşırdım....çok geçmiiş olssun yaptırsın lavuk artık önüne gelen cıkıyor bugünlerde trafige olacagı bu işte....hayret bişi ya.............vala cok üzüldüm yarın ararım seni konusuruz bu neya........hayat ne kadar ucuz işte görüyorsun...

Anlık oldu abi..Adamı sağ aynadan gördüm gerisini hatırlamıyorum,şerefsiz en az 100 yapıyordu...Arkadaşta ısrar etti al arabayı hava sıcak diye,keşke almasaydım,bidaha hayatta almam başkasının arabasını yaaa....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet ya......mızmız biri degildir inşallah...adam da haklı...yaptırsanda kazalı olucak...sende birşey yokka boyunda falan...birde focusun arkası ne durumda peki....en iyisi almamak ya...yapıoz işte bazen...ben bile şoför istiyom filo arabalarında cogu zaman birşey olsada farktemiyor ama bende bulmasın diye.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çünküm olum yok tadım yok...kime kızcam şimdi ben...nerdesin merdesin saat kaç..yemek ye diye...60 gün stop ettik...

Allah Kavuştursun..Arabasını veren benim eleman,takip memuru...Canın sağolsun falan diyor ama öbür yandan da karşı tarafın trafik sigortası ödemezse sen ödersin parayı diyor..Çakacaktım bir tane ya sabır dedim,ulan ısrar eden sensin al arabayı diye sonrada lavukluk yapıyor hıyar...Ben canımın derdindeyim zaten..parası neysede veririz de benim asıl sinir olduğum niye giderde alırsın elalemin arabasını..Sen sen ol kimseye arabanı verme kimseden de alma abi...Arabanın sağ arka teker yamuldu içe doğru eğildi sanırım aks falan kırıldı,tampon kırıldı,sağ arka çamurluk dağıldı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sakin ol...yapacak birşey yok....öylede malı kıymetli işte adamın ne diyeceksin...a6 kullandıgına göre kaskosu falan vardır zaten...tutanak falan halletmişsindir mutlaka...servise götürüp bırak...yapacak birşey seni cok iyi anlıyorum şimdi...1000 kere kendine küfredip kzııyon ama....yapıyoz işte böle hatalar demekki başına gelecekmiş boşyere suclama kendini ya sana birşey olsaydı allah korusun...önemli olan o...bende akşam verdim bir personele arabasını satmış...işimide görür ben izmirde yokken cenaze işi varmış...cok ta hızlı kullanır mecburen verdik...saat 01.00 adam yok...nasıl canım sıkıldı midem agrıdı ...telefon actım geldi öle yattım ...biliyorum almayacaksın......vermeyeceksin...bundan sonra dikkatli oluruz artık...sende affet kendini....yoksa uyuyamıyacaksın biliyorum...evdeki de mızımızlanırsa bide...daha sniri bozucu oluor işte ozaman...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.