Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yaylı Focus 3 Vs. Standart Focus 3

Önerilen Mesajlar

Bende de öyle bir ses yok 

Tolga abi sen kasislerden geçerken lok lok diye bir ses oluyor demiştin, bende öyle birşey yok ama direksiyonu sağa sola çevirirken o lok lok sesi geliyor kademeli olarak yani 30 derecede bir geliyor ses sendede var mı böyle bişey ?

Bende de yok öyle bir ses

T.Mete tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Direksiyonu çevirirken gelen sesler uzerine yayi taktirdiğim yere gittim. Ilk once bu ses yaydan degil dediler sonra ustaya kontrol ettirip bilyeleri degistiricez yarin gel dediler. Bende korktum bilyemi dqgildi diye Tolga abiye olmustu, yok hayir amortisor ustundeki bilyeler ufak geliyor onlari degistiricem dedi. Kötü bir yola mi soktum arabayi anlamadim sıkınti basti. Turkiyedeki distributorune gidiyorum en kaliteli markayi aliyorum sorun cikmasin diye en iyisi gerekirse fazla para vererek yapiyorum ama illa sorun cikicak. Yayi yanlis takmis olabilirler mi ? Sizce nedir ? 

@T.Mete,

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

amortisor ustundeki bilyeler ufak geliyor onlari degistiricem dedi.

allah allah , tuhaf bir durum var ... aldığın yermi önerdi taktırttığın ustayı ? benim  5. araba yay takılan ; böyle birşey duymadım ...  bir ustaya daha göster , olmadı orjinal yayları taksınalr ; onlarıda geri ver ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

allah allah , tuhaf bir durum var ... aldığın yermi önerdi taktırttığın ustayı ? benim 5. araba yay takılan ; böyle birşey duymadım ... bir ustaya daha göster , olmadı orjinal yayları taksınalr ; onlarıda geri ver ...

Evet aldigim yer zaten oranin montaj bolumu gibi birsey. Bende anlamadim Tolga abi kesinlikle olmamasi gereken birsey mi bu ses ?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet aldigim yer zaten oranin montaj bolumu gibi birsey. Bende anlamadim Tolga abi kesinlikle olmamasi gereken birsey mi bu ses ?

tabikide , benden 1 kere bir ses geldi doing diye ; oda oturduğu için normal , ondan sonra ses filan yok ...  eibach takanlarda yok diyor sanırım ... normal bir durum değil ... üzerinde dur bence ... ama eibach için normal bir durumsa onu bilemicem ... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tabikide , benden 1 kere bir ses geldi doing diye ; oda oturduğu için normal , ondan sonra ses filan yok ... eibach takanlarda yok diyor sanırım ... normal bir durum değil ... üzerinde dur bence ... ama eibach için normal bir durumsa onu bilemicem ...

Servisi aradim orda kendi aracindanda bu isleri bilen bir abim var ona sordum o seslere katlanicaksin ama zarari olmaz dedi. Benim takildigim sizde olmamasi bende olmasi ama dizel-benzinli farki var birde. Sorunsuz olsa birsey dişimi kiricam. Tek dusuncem direksiyon kutusunun veya oraya bagli parcalarin bozulmamasi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Eski aracım 2010 Focus HB'di ve üzerinde 35 mm Vogtland yay vardı. Yayları yalan yok biraz daha spor görüntü için taktırmıştım:)

Şu anki aracım 2012 Focus 3 Hb ve kendi orjinal yayları ile kullanıyorum ama eski aracımı sürerken hissettiğim güven duygusunu yeni aracımda hissedemiyorum ki bu araçta ESP felan da olmasına rağmen.

Spor yaylar araca estetik olarak katkıdan başka ek olarak güvenli sürüş de sağlıyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.