Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sis farı hakkında

Eren_Öztürk

Soru

Arkadaşlar bizim sis farları pek iyi göstermiyor. Bizim sislerinde ampülleri eskimiş iyice hiç aydınlatmıyor bugün alayım takayım dedim. h1 sanıyordum h11 olduğunu öğrendim.

Şimdi merak ettiğim şu internette bakıyorum h11 soketli xenon ampülleri var bizim araçlara bu ampüller olur mu?

Bu normal ampül

http://www.hepsiburada.com/Liste/modacar-acoustic-xenon-gazli-aydinlatma-h11-far-ampulu-hediyeli-01c005/ProductDetails.aspx?productId=otm01c005&categoryId=20024653&SKU=OTM01C005#Gorseller

Bu da xenon tipi

http://www.hepsiburada.com/Liste/h11-12000-k-xenon-yedek-ampul-modacar-m-light-01b030/ProductDetails.aspx?productId=otm01b030&categoryId=20024653&SKU=OTM01B030#Gorseller

Benim anladığım bu xenon ampülleri için kit şart.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

bende tongaya düştüm desenize :guitar: Aynı led'lerden bora'mdada vardı sanırım :lol:

bendeki 4 ledli :)

Aman efendi estağfurullah :) ama güzel parlıyor

Düzenleme: bu arada xenona sarı tranparan folyo çektiler yeşil oldu 4300k de olabilir ama

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aman efendi estağfurullah :lol: ama güzel parlıyor

Düzenleme: bu arada xenona sarı tranparan folyo çektiler yeşil oldu 4300k de olabilir ama

mavi(8000k) sarı(folyo) karışımı fiziksel olarak zaten yeşil olur :guitar:

ama normal bi beyaz(4300k veya 5000k) değerinde xenon + sarı(folyo) : açık sarımtırak bi renk verecektir :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

C.tesi akşamdan beri sağ kısa farım yanmıyordu. Bende ne zamandır aklımda olanı dün hayata geçirdim bu vesileyle. İnş. pişman olmam :D kısalara Osram H7 Hyper White 5000K, uzunlarada Osram H1 Night Braker taktırdım. Parklarada onlara uygun ampül aldım. Hepsi 90 liraya mal oldu.

Dünkü ilk izlenimim iyiydi görünüm ve kullanış olarak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

C.tesi akşamdan beri sağ kısa farım yanmıyordu. Bende ne zamandır aklımda olanı dün hayata geçirdim bu vesileyle. İnş. pişman olmam :D kısalara Osram H7 Hyper White 5000K, uzunlarada Osram H1 Night Braker taktırdım. Parklarada onlara uygun ampül aldım. Hepsi 90 liraya mal oldu.

yağmurlu havada yorumunuzu bekliyorum :D Kör gibi gideceksiniz :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

C.tesi akşamdan beri sağ kısa farım yanmıyordu. Bende ne zamandır aklımda olanı dün hayata geçirdim bu vesileyle. İnş. pişman olmam :öp: kısalara Osram H7 Hyper White 5000K, uzunlarada Osram H1 Night Braker taktırdım. Parklarada onlara uygun ampül aldım. Hepsi 90 liraya mal oldu.

H7 5000K nın fotoları?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

extra bi konu açmak istemedim buraya yazıyorum :P bugun sislerim için xenon siparişinde bulundum yarın elime geçer umarım.Öncelikle fiyatı ucuz olduğu için aldım normalde piyasa değeri 80-90 tl ben 60 liraya uygun gördüm ve aldım.Sisleri daha önceden hiç sökmedim ama yarın geldiğinde garajda kendim bağlamayı düşünüyorum umarım bi sorun olmaz fotoğraf çekip nasıl bağladığımı koyarım :)

sis farlarının ön kapaklarını sökmeyi denedim bu akşam zorladı biraz :D umarım yarın sorun çıkarmaz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.