Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Bazı Zamanlar Iç Aydınlatma Yanmıyor

Ahmet Pala

Soru

Bazı zamanlar kumanda ile aracimi açınca iç aydınlatma yanmiyor. birkac kere kumanda ile kilitleyip acinca genelde duzeliyor. genelde bu sorunu gece karanlikken fark ediyorum.

aydinlatma yanmayinca aracin herhangi bir kapsini acsamda yanmiyor.

not: Tavandaki aydinlatma off dugmesi kapali

Bu sorunla karsilaşan başka kimse varmı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Merhabalar,

Ben de aracı yeni aldım. Çok uğraşma fırsatım olmadı ancak, dün farkettim; yukardaki düğmeyle oynamama rağmen kapı açılınca iç aydınlatma yanmıyor.  Herhalde ben bişeyleri yanlış yapıyorum dedim.  

Bu konuda fikri olan paylaşırsa memnun oluruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tavandaki düğme off olunca yanmıyor sanırım; ya da kapı açıkken off ile kapatınca da yanmıyor olabilir... Bende de oldu bir kere, düğmeye bir kaç farklı kombinasyonda basınca düzeldi...

Bir de bir soru; off düğmesi yanındaki düğme ne işe yarıyor, bilen var mı? Kitapçıkta yazmıyor; basınca da anlaşılmıyor ne yaptığı?  ^_^  

( Tabi bu kapı açıkken yanmamasını sağlayan düğme o da olabilir; bilinçsiz kullanıcıyım sanırsam azıcık... )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bendeki kullanım kılavuzunda epey detaylı anlatılmış. Düğmenin rengi o anki durumu açıklıyor, mesela kirmiziysa hiç yanma maviyse kapılar acikken yan gibi. Bende 4 düğme var öndeki 2 si on lambayı sag sol olarak yakıp söndürüyor. Arkadakilerden biri on/off kapıya göre yanma durumunu burdan ayarlamak gerekiyor. Digeride ihtiyac anında yakıp söndürmek için. Yakup yol bilgisayarindaki ambians aydınlatması.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar,

Dün off yazan düğmeye tekrar iki kere bastım kapı açılınca yanmaya başladı. Anlayamadığım bir konfigürasyon var sanırım. Kumanda ile de ilgili olabilir. Sebebini net anlayabilirsem tekrar yazarım yada bilen varsa açıklarsa öğrenmiş oluruz.

herkese teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar günlerdir tuşların çalışmadığını farklı kombinasyonlar olduğunu düşünüyordum  kutup başını bile söküp 5 dakika sonra tekrar bağladım   Her iki lambayı da bir türlü Yakamadım  

sonra her iki tavanın lambasının da ampülünün  yanmış olduğunu fark ettim   

2 yeni ampul alıp yerlerine taktım    Şimdi sorunsuz bir şekilde çalışıyor    

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.