Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Kapı Ayarsızlığı

ufuk özdemir

Soru

Tüm Focus 3 sahiplerini ya şimdi ya da en kısa zamanda aracının yanına indirecek bi sıkıntımdan bahsedeyim.Aracımın arka kapılarını kapattığımda sağ arka kapı sol arka kapıya göre daha dışarıda kalıyor.Yine buna benzer sol ön kapıyı açtığımda torpido gözünü kapağıyla torpido arasındaki boşluk nerdeyse bir parmak girecek kadar.Bunlara herhangi bir ayar yapılabiliniyor mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Aynı sorun benimde bagaj kapağımda var. abartmıyım ama bagaj kapağı sol tarafa doru kaymış gibi. sağ farın oradan neredeyse serçe parmağımın gireceği kadar boşluk var. 

Bizde de aynı durum mevcut bir ayar şart, fark ettim ya artık her zaman gözüme çarpıyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
peki o arabaya çekiçle vururken ne hissettiniz

Daha araba yeniyken arka kapıyı kapatıyordu ve "bu kapıdan tok ses gelmiyor ve üstelik eğri" dedi.

Ben de hani yeni bir şey alınca tatlısı yedirilir ya, onu söylüyor sandım. Çok güvendiğim bir arkadaşım ve işinin ehli bir kaporta ustası.

Tatlı alacağımı söylerken o zaten işe girişmişti bile. Müdahale şansım yoktu, olsa da sanırım etmezdim zaten.

Almanca 'da bir söz vardır:" im Augenblick". 

Yani göz açıp kapayana kadar oldu her şey, ben de şimdi zevkini çıkarıyorum.

A.Coşar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.