Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Spor Fren Sistemleri Tavsiyesi Olan?

Önerilen Mesajlar

Cumartesi günü aracıma çok kızdım çünkü  talihsiz bir kaza yapmama sebep oldu haliylen basit gibi görünen kazada aracımdan aşağı indiğimde kaldırımdaki çelik dubalar aracımın altına baya bir zarar verdi direksyon pompası ve fren diskim parçalandı

şimdi hazır değişmişken seramik alaşımlı fren diski takmayı düşünüyorum çünkü agresif kullanımda focusun fren sistemi diğer araçlara nazaran iyi olmasına rağmen bana yetmediği zamanlara rastlıyorum çok ısınıyor ve tutmamaya başlıyor.. 

buna uygun fren sistemi satan türkiyede pek bir yer yok fakat uygun fiyatları değerlendirmeye çalışacağım..

tavsiyelerinizi bekliyorum (sadece disk değiştirip balatayı rendelemiyeceğim performans diskine uygun balatada takmak zorundayım).. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sağolun abiler cem  abi haklısın ama cidden güvensizlik oluşuyor. sürüş yapım gereği çok tereddütte kalıyorum abi yani normal kullanırken bile diken üstünde gitmek istemiyorum ayrıca görsel olarakta tatmin etmesi başka bir etken benim için paylaşımın için teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmiş olsun Emirim. Uslu dur uslu :)

Oktaykan kardeşlere bir uğra . Maliyeti biraz yüselt ucuza performans olmaz.

sağolasın kardeşim araç teknik serviste parçayı alıp oraya götürmem lazım eğer parakende bir yerse pm den göndersene iletişim bilgisini bana

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.