Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Arka Tampon Altı Türkiye'de Yok ???

Onur Atalay

Soru

Merhaba arkadaşlar,
Geçen hafta talihsiz bir kaza yaptım.
Bu hafta başında da servise vererek, Salı akşamı aracımı eksik şekilde teslim aldı.
FORD Almanya ürün kodunu hatalı bastığı için, Arka Tampon altında ki siyah boydan olan parça Türkiye'de mevcut değil.
Servisin söylediğine göre Almanya'dan uçak kargo ile 2-3 Güne getirtiyorlarmış.
Sipariş verilen mevcut parçayıda gördüm ama hatalı montajı mümkün olamıyor ayakları kısaymış.
Bu konuda bilgisi olan varmıy dı???
Yoksa bana ayak mı yapıorlar...
Kaskodan ;

288 TL PArk Lambası
200 TL Tampon Alt Parça
200 TL işçilik aldılar.

j04vq.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

autoking e yollayıp tamir ettiriyorlar, alt siyah uzatma 200 tl..tüm tampon boya dahil 1200-1400 civarı..parça boya ve kısmı tamir eğer uzatma değişmezse 200-350 tl

yukarıdakilere benzer olay bende de oldu, açtığım başlık var "bela geliyorum dedi"

arkadan motorsiklet çarptı; arka sağ alttan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

açtığınız başlığı inceledim, sonuç süper. :)

tampon içinde görünmeyen parçalarda problem varmıydı.

sadece tampon tamiri ve alttaki siyah parça değişimi ile halloldu mu?

evet o bölgenin altı boş..ortadan vursaydı, zorda olsa güvenlik demir i var boydan boya, hafif eğilebilirdi, masraf artardı..

hiç problem olmadı, tampon sökülüncede gidip baktım, tamponu tutan tırnaklarda bile bir şey yoktu.

herkese geçmiş olsun..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

eğer verdiğim linkteki parça ise internette de varhttp://www.onlinefordyedekparca.com/U1082,174,focus-2011-br-arka-tampon-alt-lastik-br-bm51-17a894-bb-kaporta-bm51-17a894-bb.htm

Kubilay Yıldırımbayazıt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

merhabalar aralık/2015 de arka tampondan çarptılar tampon ve alt eki boyandı ama alt ekinın boyası 10 gun once dokulmeye başladı boyanmamsı gereken bir parçamı bu değiştimek mi gerekiyor bilemedim. boyanın tamamen dokulmesini bekleyip, orjinaline mi dönse parça 210 tl 

çok mu evhamlıyım. abilerim bir fikir verirsebilirmisiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, bektas ceylan said:

merhabalar aralık/2015 de arka tampondan çarptılar tampon ve alt eki boyandı ama alt ekinın boyası 10 gun once dokulmeye başladı boyanmamsı gereken bir parçamı bu değiştimek mi gerekiyor bilemedim. boyanın tamamen dokulmesini bekleyip, orjinaline mi dönse parça 210 tl 

Aracınız hb mi sedan mı?  Hb için beyaz renk orj ek @Mert Yürüyen de vardı. Hatta yanlış bilmiyorsam zetec hazır ek te var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 saat önce, bektas ceylan said:

Alt eki normalde boyanmaması gereken bir parcadır. Boyamadan önce astar atmadılarsa problem yaratır dökülme yapar.

Orjinalinin 235 eşdeğerinin 65 tl fiyatı var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10 dakika önce, ER-OL Otomotiv said:

Alt eki normalde boyanmaması gereken bir parcadır. Boyamadan önce astar atmadılarsa problem yaratır dökülme yapar.

Orjinalinin 235 eşdeğerinin 65 tl fiyatı var.

teşekkürler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.