Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Yazılım Güncellemeleri Hakkında

Alparslan Kaplan

Soru

İyi akşamlar,

Aracımda yapılması gereken 3 adet güncelleme var,

Gövde kontrol modülü (BCM)

Gösterge Tablosu (IPC)

Müzik sistemi birimi ön kumanda modülü (ACM)

acaba bu güncellemeler  ile hangi düzeltmeler yapılacak bu bilgiyi öğrenebilme şansımız varmıdır?

İyi akşmalar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

bence lastikle alakalı bir durum değil (eğer mevcut lastikleriniz çok kalitesiz yada bitik değilse). fren bu şakaya gelmez, acilen bir gösterin servisinize.

Böyle emin konuşmayalım :) Çok etkiler hemde baya :)

Yakup Bey hızlı cevap için teşekkürler.Ancak dışarıda hava 13 derece iken kuru yolda vızır vızır kayıyor(Abs devreye girdiği için diyorum).Bu sıcaklıkta yaz ya da kış lastiğinin değişmemesi gerekmez mi?

Eskiden böyle bir şey yoktu değil mi? lastiğinizin durumunu bilemiyorum :/

Nasıl tepki ile giriyor mesela,"?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Böyle emin konuşmayalım :) Çok etkiler hemde baya :)

hava kış lastiği için fazla sıcak değil mi yakup ? bende de var kış lastiği son bir haftadır psikolojik olarak sanki lastiğin yarısını asfalta bırakıyormuşum gibi geliyor sıcaktan :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yahu yanlış anlaşılma var bulunduğunuz yeri ilk mesajda belirtilmediği için akla ilk gelen kış oldu hava sıcaklığı 7 üzeri olunca yaza geçmek gerekir . Bu sebeple geçiş zamanları dikkatli olmak gerekiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet eskiden sadece ıslak zeminde aynısını yapıyordu.Araç 24.000 de orginal Michelin lastikleri.Çok iyi değil ama bu kadar kaydıracak kadar da değil diye düşündüm.Bu arada Ankara'dayım.Hatta birkaç saat önce ön arka lastikleri değiştirdim.Özellikle sıcaklığa da baktım 13 derece.

Olcay Ulutaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynen Yakup a katılıyorum. 2 gündür ug8 lastiğim olmasına rağmen benim aracımda hep patinaja düşüyor hemde abs sürekli devreye giriyor. Yerler tabi Ankara için konuşuyorum sabun gibi. Ha abs güncellemelerimde yapıldı geçen hafta

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

doğukan bey etisi kontrol edebildiniz mi? güncellenen modüllerde halen güncelleme görünüyor mu?

Bana yazdığınızı düşünerek cevap veriyorum. Güncelleme yapıldıktan 5 gün sonra kontrol ettiğimde etis te hala var diyordu. Akşam tekrar bakarım
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kusura bakmayin dogukan yazmisim. Bende 1 aydan fazla sure gecmesine ragmen hale ilgili modullerde guncelleme gorunuyor. Sizde durum farkliysa servisin basina eksiyecegim. Guncelledik demislerdi bana

Yapılanlardan göstergenin güncellendiğinden eminim farklılıkları belli oluyor. Sanırım sıkıntı yok. Yapıldığını düşünüyorum. Bence siz de rahat olun. İş emrinede yazdılarsa yapıldı diye sıkındı çıkmayacaktır.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim gostergemde herhangi bir degisiklik olmadi. Belkide onun ustune yeni bi guncelle daha geldi o da olabilir tabi

Bende şöyle söyliyeyim

1) Kemer ikaz sesi baya kısılmış

2)Sinyal sesleri azaltılmış

3)hava sıcaklığı sol üst köşeye alınmış

4)Ortalama hız bulunan kutucuğa km sayacı konmuş.(trip denilen zamazingo :D )

Eğer bunlar yoksa güncelleme yapılmamıştır.Diğer güncellemeler için farkedilir bir değişiklik vamıdır bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende şöyle söyliyeyim

1) Kemer ikaz sesi baya kısılmış

2)Sinyal sesleri azaltılmış

3)hava sıcaklığı sol üst köşeye alınmış

4)Ortalama hız bulunan kutucuğa km sayacı konmuş.(trip denilen zamazingo :D )

Eğer bunlar yoksa güncelleme yapılmamıştır.Diğer güncellemeler için farkedilir bir değişiklik vamıdır bilemiyorum.

Dediklerinizin hicbiri yok bende. Keske birde trip 1 trip 2 sekline biri genel ortalama biri kisa sureli 2 saat icinde otomatik sifirlanan veriler olsaydi. Arada lazim oluyor

Çünkü ikinizde farklı şeylerden bahsediyor.

Özgür bey aracınız piyangolı model değilse Tekno paket almadıysanız ki profilde belirtilmemiş sizde küçük yol.b. ekranı mevcut haliyle yukardaki ekran değişiklikleri olmaz.

Kaldı ki güncelleme modüler modüler oluyor, eğer sizin ekranınıza yayın olmadıysa ekrana dokunulmaz. Atıyorum sizin aracınıza zaten günceldir diğer özelliklerde haliyle güncelleme olmaz bi fark da hissetmezsiniz.

Bu güncelleme olaylarını acil kampanya olmadığı sürece takmayın, büyütmeyin. Yıllık bakımlarda bi bakarsınız oldu bitti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.