Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Led Far Angel Eyes

Önerilen Mesajlar

valla oem farlara alternatifler çıkmaya başladığı için sevindim , beğendimde , ama ya angel olsun , yada normal gündüz farı , ikisi birlikte fazla sanki 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla oem farlara alternatifler çıkmaya başladığı için sevindim , beğendimde , ama ya angel olsun , yada normal gündüz farı , ikisi birlikte fazla sanki 

far altertafi x pakketteki vardı bu da eklendi iyi oldu da . asıl led stop gerekli. ya bakınca gece lambası gibi ampul çıkıyor bu arabaya hiç yakışmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burada gündeme geldi: 

Orada yazdığımı ekliyorum buraya da: Bu ürün güzel görünüyor, ancak pahalı, içinde Xenon olmadan fiyatı kargo + KDV 850$, bir de Xenon kitini aldınız mı 2000 TL'yi bulur. OEM farları bulmak mümkün o fiyatın altına (en azından bir ara vardı)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

angel eyes ne oluyor...

meleklerin kafalarında beyaz halka olurya ,    halka şeklinde led olduğu için angel(melek)  eye koymuşlar ...   

düşün dümdüz olsa ne koyacaklar  :kıhkıh:

Tolga Başaran tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bunlar bmw içinse bmw için kalsın bence. her markanın kendi arabasına yakışıyo bence sadece..

Ben de öyle dilerdim ancak şahinden J9'a sadece sisleri açık olarak gezen çoğu kişi çakma angel'larla dolanmakta.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.