Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tüm Ankaralı Focus Severlere Duyurulur

Bora A.

Önerilen Mesajlar

işte rocker farkı......dönüşü muhteşem olacak demiştim.....onları silmiş boss ama teşekkürler acıklamaların için biz seni alır gelir diye bekliyorduk ama neyse........:D

Eheheheh..Şimdik gelelim şamataya...Üzerime döktüğüm 4.bardak şaraptan sonra kendimi kaybetmişim...Yanımdaki benim elemanı da götürmüştüm çocuğun gözü gönlü açılsın diye....uyanık bir tiptir....Kokteyle 3 kez yeni geliyor ayağına yatarak 3 defa çekiliş bileti aldık,bütün ceplerimize beleş dağıtılan Focus yazan anahtarlıkları doldurduk,ikram edilen kanepelerin neredeyse yarısını yedik...Bu arada birkaçta güzel bayanla konuştum ama ne konuştuğumu hatırlayamıyorum,elemanın dediğine göre en son konuştuğuma focusu beraber deneme sürüşü yapmaya davet etmişim ama hiç hatırlamıyorum....Korkmayın ama Forumu zor durumda bırakacak hiçbir hareketim olmamış :) Bayağı iyi kafayla focus ecoboostu denemeye yeltenmişim ama arabayı çalıştıramamışım...Sonrada arabanın içinde sızmışım ehehehehhüüeee.....Kimsede korkudan dokunamamış,çünkü benim eleman şu anda taşıdığım ünvanı bayağı abartıp oradaki elemanları tırsıtmış..Kokteyle en ilk gelen ve en son giden kişi ünvanını da kazandım...Ehehehhüe...Bu arada ankaradaki büyün bayilerin satış müdürlerine ayrı ayrı ekim-kasım ayında almak üzere araç sipariş ettim,o aylarda Titanyum X PP+SR donanımlı 4 adet Kum Fri Focus 115 TDCI ankaraya getirtilecek,eheheheüüeeee..... :kızgın: Birini ben alacağıma göre diğerleri de sizlerin olabilir..Kaçırmayın bu fırsatı... :D Elalem yanımda iki süper hatun var diye telefon açarken ben yanımda iki tane süper Focus var diye telefon açıyordum millete,manyağım ben yaa..... :pray:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

rocker avanta içkilere dalıp dünya bimilyon oluyormuş gece ortaya atlıyormuşşşşşşşş...heytttttttttt ulannnnnnn...kim lan bu focusu sonysiz getiren......cıksın len ortaya diyormuşşşş...yada sarhoş sarhoş focusa biniyomuş.......

http://www.youtube.c...h?v=j3cr1nOGdbc

ben biliyordum zaten böle bişi yapacagını...........:içelim:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sormayın yaa,muhabbete öyle dalmışımki hiç foto aklıma gelmedi...Ama yanımdaki eleman bir iki bişi çekti,onları atarım buraya yarın....Valla kokteyldeki elemanın cebine sıkıştırınca 20 kağıdı bir dediğimiz iki olmadı..Birde yanımdaki eleman korumam gibi dolaşınca millet bişii sandı.Haa bu arada bir iki satış elemanı beni tanıdı,gıcıklar ya bana fakat ben o kadar kendinden emin şekilde tüm satış müdürleri ve Tur Oto,Tan Oto,Otokoç v.s üst düzeyinin yanında takıldımki adamlar bişi diyemediler...Ehehehüüeeee... :içelim:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

rocker masa üstünü görmek istiyoruz ama gidip yemek masasının üstünü çekme...........:guitar:

Napcan masaüstümü yaaa...Sanane benim özelimden...Şimdi masaüstümle başlayıp,devamında dahada özele başlayacaksın galiba...Yok kardeşim masaüstünü de atletimi de beyaz pamuklu donumuda göstermem buradan kimseye.... :içelim: Rezerve edildiler.... :naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Acaba EFE diye biriyle görüştünüz mu? Satis Yetkilisi.

Efe mi? Ya bayağı kişiyle konuştum ama isimlerini pek hatırlayamıyorum,Koray Bey verdı Otokoç Satış Müdürü,Arzu Hanım vardı Tur Oto Satış Müdürü,Tan Oto satış müdürü bey vardı,kartını aldım ama adını şimdi hatırlayamıyorum...Başer'den Mustafa bey vardı....Çok insanla muhabbet ettim tabiii....Ama Efe diye birini hatırlayamadım şimdi...

Fakat Forumumuzun reklamını booool bol yaptım....Bayağıda forumdan haberdar kişi vardı...Birde Kokteylde oldukça ağır abiler vardı....Diğer firma temsilcileri,bazı mülki erkan,yabancı elçiler falan...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya hastayım şu yorumlarını fotolarla ve videolarla tamamlama olayına... :içelim: Nerden bulursun nasıl bulursun bilmemki...Bu arada ıyyyyyy,ulen öyle kabile reisi olsam o hatunlar mı olurdu yanımda beaaaa....Ya şimdi siyah takım mavi gömlek el cepte kurtlar vadisinden fırlamış tipli biri,yanımda da 115 kiloluk benim eleman olunca bide eleman sürekli arkamdan millete ünvanımı abarta abarta söylemiş,uyanık bu sayede bir sürü anahtarlık,eşantiyon tişört,şapka v.s almış....Cep telefonumla foto çekilemiyor bozulmuş,makinada yoktu..Yalnız bazı adamlar sürekli çektiler beni,onları bulursam onlardan da alırım fotoları koyarım buraya o zaman....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rocker; tedrik bahanesini aylardır söylüyorlar.Zaten biliyorduk hazırlıksız gitmişsin.

ingilize almana belçikalıya SONY tedarik sorunu yok da, bir tek bize mi var diyemedin mi? En çok satan 5. pazarsın transiti üreten tek fabrikasın (ki en çok satılan 3. ford modeli transit) ama avrupanın yarısına sony standart veriliyorken hatta Arapın yağı bol bulunca bir tarafına sürmesi gibi avrupada focus ve cmax kesmiyor tüm titanium fiestalarda bile sony standart sunuluyorken hangi tedarik sorunundan bahsediyorsun beyefendi deseydin..

Ayrıca soraydın mondeo, smax te getirdiğiniz 140 bg lik 2.0 dizel otomatiğin (NuhNebiden kalma klasik otomatik) şehiriçi tüketimi 9.7 avrupa bunu bırakalı yıl oldu. onlara aynı motor powershiftle geliyor şehr içi tüketimi 7.2 litre.Yazık değil mi bu milletin verdiği fazladan motorin parasına , hadi 163lükten vazgeçtik 140 lığı bari niye powershiftle getirmiyorsunuz deseydin...

Nasıl olsa ne getirsek alıyorlar diye düşünmeyin bu ve daha pek çok şey konuşuluyor. Forumumuz focus forumu yarısı bu tip kırgınlıklardan başka marka kullanıyor deseydin

Kıssadan hisse: Ellere var da bize yoh mi ? Gerçekten "yoh" öyle gözüküyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dostum o ülkelerde bile var..

Tedarik sorunu demek hiç yok demek değilir..

Arz-Talep'i karşılayamamaktansa geçici süre talep almamayı tercih etmişler.

Burada ki sorun abd ford ile sony arasında anlaşma..Bu yüzden böyle..Titaniumların bir çoğu sony'siz bir çok ülkede.

bakmayın geçen yıllarda bizde standart oldğuna kalburüstü ülkelerde opsiyondu bu donanım.

Saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.