Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tüm Ankaralı Focus Severlere Duyurulur

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Yaa arkadaşlar kusura bakmayın Seçimde Sandık Başkanı oldum onun kursu varıdı birde işyerinde toplantı vardı Müdür şeetmiş çağırmış,o yüzden dönemedim...Yemekten sonra hemen yazacağım devamını....Geliyorum,bekleyin eccik...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nerde kalmıştık...Hah...Anadolu ajansının birilriyle röportaj yaptığını görünce hemen ilişiverdim kameramanın yanına..Elimde şarabım dinlemeye başladım...Talat Bey,otosan satış ve tanıtım müdürüymüş...Röportaj biterbitmez adamcağızı abluka altına aldım...Start-Stopu sordum,dizellerde lansman için gelenlerde olduğunu ancak bir sonrki partide satılacaklarda start-stop olmayacağını söyledi.Bunun nedenini japonydan tedarik sıkıntısına bağladı...Sony'yi sordum,MyTouchın geleceğini ancak aynen strt-stop gibi sony müzik çaların getirtilmesinde tedarik orunu olduğunu fakat bu konudaki yoğun talepleri değerlendirdiklerini söyledi...Kör nokta ve şerit takip sisteminin son çeyrekte geleceğini söyledi...Şu anda kesin olarak tek değişikliğin ise Ağustos ayından sonraki satılan Focuslarda İnce Stepne bulunacağını söyledi...Ben forumumuzdn bahsettim..Adminimiz Yakuptan bahsettim...Kendisi bu konuda çok hassas davrandıklarını ve artık fordun gelişimine katkı yapan intrnet sitelerine tanıtım davetlri yapacaklarını söyledi...İstanbuldaki tnıtım toplantısına Forumumuzun da davet edileceğini,bunun için benimle bağlantı kuracaklarını söyleyip mailimi aldı...Benle bağlantı kurdukları anda sayın adminlerimizi bilgilendireceğim.... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hobaaa :pray: Takım elbiselerini hazırladım ben :D

Bol bol arayabilirsiniz :kızgın:

Ama dediklerimiz çıktı değilmi?

-Tedarik sorunlu bir sony var karşımızda..

-Güvenlikler son çeyrek

-Mini stepne yine 2. parti siparişleri.

-My ford touch 2012 de geliyor. (3d navigasyonlu buna dikkat)

-Start-stop da çuvalladım! :D:D

Biz size mail atmıştık dedinmiydi ? Halen dönmediler..İst'da tanıtım acaba ne zaman olurmuş :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sonra focus denemesine geçtik.Ben otomatik parkı ve aktif güvenlik sistemini denedim...Oldukça etkileyiciydi...Otomatik park çok güzel birşey,hiç kasılmadan arabayı parkediyorsunuz..Ama çok kullanılırmı bilmiyorum.Aktif güvenlik sistemi ise oldukça güzel bişi,farketmeden arkadan çarpmalardan kurtarıcı bişiii...Ha size arkadan çarparlarsa onu bilemem... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şehir içi aktif güvenlik sistemi güzel bişey. Dün trafikte 15-20 km hızla dur kalk yapmaktan dalmışım bir an gidiyordum bir baktım önümde renault concorde 1.5 metre civarı vardı hemen bir fren yaptım dedim içimden keşke bi focus 3 üm olsada böyle anlarda beni kurtarsa :D ama yok abi işte bunla yetiniyoruz Allah'a şükürler olsun bu da yeter . Kör nokta da çok etkileyici bişey ama otomatik parkı herkes kullanır mı bilemeyeceğim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dostum silmedeinmi sen onları hani atıp tutmuştum..focus ecobosst alıp gelir bu alın leynnnnnnnnn işte falan onları konu geçtiği için kaldırdım dedin ya......:D

not birazda gülelimi okuyun gerçek bir olay asadım bugün......

Silmedim tabi ki :)

Sohbet kismiydi galiba. Geride kalmıştır ya da burada geride

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.