Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tüm Ankaralı Focus Severlere Duyurulur

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Tüm Ankaralı Focusseverlere Duyurulur : Bu akşam Saat19.30'da Cermodern'de Focus Tanıtım Kokteyli Yapılacak...Ben orada olcam,Yeşil Clio Symbolüm olacak,birde yakamda kırmızı karanfil..Oradaki en yakışıklı adam benim,bulun beni anacım...Ehehehehüee...Cermodern Sıhhiyedeki Adliyenin arkasında bu arada....

EDİT:Arkadaşlar sizlerde müsaitseniz gidin kokteyl'e hem ankaralılar tanışmış olursunuz hemde bizden bahsedersiniz :pist:

uA_Y_C_A tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim reklamımızı yapacaksan destek verelim yoksa yok :D

:pist:

Clio'nun arkasına pankart bastıralım hemen

FocusClubı temsilen geldim diycem,özel muammele,izzet,ikram istiycem,Yakup Bey'in özel temsilcisiyim diycem ... :pist: Eğer arıza çıkartırlarsa da hepsini dövücem,olay çıkartıp Focus 3 lerin üzerine Made In Rockerroller yazıciiim... :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

FocusClubı temsilen geldim diycem,özel muammele,izzet,ikram istiycem,Yakup Bey'in özel temsilcisiyim diycem ... :pist: Eğer arıza çıkartırlarsa da hepsini dövücem,olay çıkartıp Focus 3 lerin üzerine Made In Rockerroller yazıciiim... :pist:

Eren'e de haber edeyim müsait'se o da gelir.

Mevlüt Abimize de söyleyelim :yeah:

biraz geç söyledin ama neyseee

Başlık açıldı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eren'e de haber edeyim müsait'se o da gelir.

Mevlüt Abimize de söyleyelim :pist:

biraz geç söyledin ama neyseee

Başlık açıldı

Daha yeni haberim oldu ne yazık ki...O kadar tüm bayilere cebimi bıraktım,mailimi bıraktım,fordla alakası olmayan herkese mail atmışlar,ama bana tık yok..Cezalandırılıyorum demekki...Eeeeee,o kadar 1Cık beğenmedim bu arabayı,almayın bunu,tu kaka " diyince mimlendim tabeee..Hatta beni bu akşam o kokteyle almzalarsa hiç şaşırmam..Öyle bir durumda diğer gelenler kapıda kavga eden birini görürlerse bilsinler ki ahanda o benimdir...Eheheheheüüee... :pist:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Maalesef bu Akşam bizim Emekli Atssubayların Yani kendi devrelerimizin (1981 Devresi) Buluşma yemeği var saat:19,30 da Anıttepede oraya katılacam.

Keşke başka Akşam olsaydı seve seve katılırdım. Kusura bakmayın.

Aslında daha önceden bilgimiz olsaydı. Diğeri bir ay önceden organize edilmişti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Maalesef bu Akşam bizim Emekli Atssubayların Yani kendi devrelerimizin (1981 Devresi) Buluşma yemeği var saat:19,30 da Anıttepede oraya katılacam.

Keşke başka Akşam olsaydı seve seve katılırdım. Kusura bakmayın.

Aslında daha önceden bilgimiz olsaydı. Diğeri bir ay önceden organize edilmişti.

1981 liler Emekli'mi oluyor yahu...Valla yaşlanmışız...Benim peder 1965'li emekli astsubay... :pist:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1981 liler Emekli'mi oluyor yahu...Valla yaşlanmışız...Benim peder 1965'li emekli astsubay... :pist:

Ben 2006 yılında emekli oldum. Şu anda 1985 Mezunu ve altında çok az sayıda meslekte var çoğu emekli oldu.Dediğin gibi yaşlandık ben 1960 doğumluyum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.