Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tüm Ankaralı Focus Severlere Duyurulur

Bora A.

Önerilen Mesajlar

rocker avanta içkilere dalıp dünya bimilyon oluyormuş gece ortaya atlıyormuşşşşşşşş...heytttttttttt ulannnnnnn...kim lan bu focusu sonysiz getiren......cıksın len ortaya diyormuşşşş...yada sarhoş sarhoş focusa biniyomuş.......

http://www.youtube.com/watch?v=j3cr1nOGdbc

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

flash haber........kimligi gizli birinin kameralara yakalanan görüntüsünde bir focusun kapısını zorla açmak isterken yakalanmış.......viva focusclup...viva rocker .diyen güvenlik kuvvetlerine direnmiş........götürülürkende astala vista baby demiş.......:)

65d4b9b4.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eveeeet,işte geldimmmm.Öncelikle arkamdan yazan Madmax isimli şahsı şiddetle kınıyorum,ben dün akşam kahramanca çarpışırken,forumumuzu büyük özveriyle savunurken(!!),o burada arkamdan yazmış....Sıkıysa benimle Televizyonlarda karşı karşıya gelsin..Ama gelemez,çünkü Sanal Dünya Kabadayısı....Hahahahahaaaa.....

Şinciiik,dün akşam 19:30 da olan Kokteyle Saat 18:00 de eksiksiz katılarak işe başladım..Daha çalışan elemanlar bile gelmemişti,ben bayrak ve flamaları diktim oraya herkesten önce...Sonra baktım 1 ecoboost 1 de dizel Titanyum X focusu yan yana çekiyorlar hemen bindim içine focusların...Başladım makinalı tüfek gibi arka arkaya soruları sıralamaya...Ama oradaki çalışanlar benim bildiklerimin 10'da birini bilmeyince kokteylin başlamasını beklemeye başladım...Biraz çevreyi dolanayım dedim,kokteyl başlamadığından daha yiycek içcekler yoktu,karnımda zil çalıyordu,içeride mutfak gibi bir yere daldım elemanın birininm eline 20 kağıt sıkıştırıp kokteyl esnasında bizi bolca beslemesini tembihledim...Soraacıma baktım 3 boyutlu focus tanıtım videolarını gösterme denemesi yapıyorlar biraz onlara takıldım....Kokteyl saati yaklaştıkça kalabalık ve güzellikler artmaya başladı :P)) Soooracıma kokteylin yapılacağı yerin kapısına bir masa,üzerine de broşür,focus yazan anahtarlıklar konuldu...Hemen 1 anahtarlık kaptım,bana yurtdışı seyahat çekilişi için bir bilet verdiler,onu aldım ve içeri daldım...Hemen bir kırmızı şarap kapmışım tabeee....Mezeler(torpilliyim ya bolca ) içkiler derken bir baktım anadolu ajansından bir ekip biriyle röportaj yapıyor...Hemen yanlarına dikildim tabeee....Soooora....Ihhhhh.....Saat gelmiş bir toplantım var,devamı toplantıdan geldikten sonra tabiiii...Zaten asıl atraksiyonda bundan sonra başlıyor....I will Back..... :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.