Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tüm Ankaralı Focus Severlere Duyurulur

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Ya adamların dediğine göre avrupa ülkelerinden Türkiyeye Focus çekmekte çok ciddi sorun yaşanıyor..Avrupada oldukça ucuz fiyata satılan Focusları avrupadan Türkiyeye göndermek istemiyorlarmış,zira avrupada kar marjı daha fazlaymış,bayi karı Türkiyede az oysa...Dolayısıyla yüksek bayi karı ama ucuz satış yapan avrupalı satıcılardan Türkiyeye sıra gelmiyor...Öte yandan Sonynin getirtimemesinin tek nedeni tedarik sorunu dendi...Ben onların yalancısıyım..Ha ben inandımmı hayır tabiii...Fakat şunu kesin anladım,my toucha kadar sony getrtime ihtimali yüzde 50-50....Şu andaki satış ve tepki rakamlarını alıyorlar...Hatta bişii söyleyeyim 3 boyutlu gösterilen focus 3 lerin bazılarında sony müzik sistemi var iken bazılarında yoktu ve bazı tanıtım elemanları firmanın bunun farkında olduğunu,arz talebe göre sonynin getirtilmesinin gündeme geleceğini söylediler....Öte yandan Start-Stopun çok büyük ihtimal 2.partide satılacak dizel focuslarda olmayacağını düşünüyorum,çünkü dizellerde bu sistem çok sorun çıkartıyormuş....Kör nokta ve şerit takip sistemi ise kesin gelecek...Haaa çok önemli bir bilgi aldım...My Touch sistemi 3 Bin Tl karşılığı 4.çeyrekten itibaren ayrı olarak satışa sunulacak,orjinal araç üzerine monteli olarak ise 2012 de büyük ihtimal 2.çeyrekte olavcakmış....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

MyTouch'ın ayrı olarak bu yıl sunulacağına şuan ihtimal vermiyorum ben..

Avrupa'da satışa çıkmadan imkanı yok

Avrupada da aynı şekilde ayrı bir parça olarak satılacakmış Yakup..Sadece araç üzerine monteli olarak 2012 den itibaen satışa başlanacakmış...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Görücezzzzz bakalım..

Bana çok saçma geliyor :kıhkıh: Bence olmayacak. Keşke oluyor mu ! inş hemen gelir

Bunlara sorsan tdci da start-stop da yokdu <_<

Yine yok diyorlar inatla..Start-Stop yeni gelecek Focus 3 lerde olmayacak diyor hepsi...Çok eminler bundan..Ben böyle bir şeyin satışları etkileyeceğini söyleyince,satışlar azalmaz,asla öyle bir şey olmaz dediler..Kendilerinden çok aöa çok eminler...Ya Türk Müşterisi hakkaten bilinçsiz ya da bunlar Focus 3 leri Türk diye başka ülke vatandaşına satıyor...Bu arad bu Anahtarlıktan elimde fazla var ve 2 arkadaşa Ankara'daki toplantıda hediye etmeyi düşünüyorum...İşte anahtarlık...Haaa bu arada Focus 3 ün anahtarı eskisine göre Yüzde 40 oranında küçültülmüş...Ayrıca anahtarın içine saklı bir kapı açma aparatı ile start düğmesinin bozulması halinde aracı konrakla çalıştırabilmek için anahrarlık yuvası altında bir delik yapmışlar,anahtarlığı oraya sokup kontak gibi çevirip de çalıştırabiliyorsunuz....

18843366049650252063.jpg Yukleresim.com

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana yollarsanız yok demem yani :( :(

ilerdeki partiler için yok olabilir..onu biz bilemeyiz sonuç da :P ama adamların ilk partide geldiğinden de haberi yokdu ki :kıhkıh::P

Adres vereyimm miiiiii

Ver göndereyim adminim Brad Pitim hemen <_<))Yarın veririrm kargoya...Kanka Sanada gönderiimmi :P)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ver göndereyim adminim Brad Pitim hemen :())Yarın veririrm kargoya...Kanka Sanada gönderiimmi :()

Valla ben elime geçtiği gün kullanırım diye düşünürüm ama anahtarlıklara bir türlü kıyamam :P

Şuan okuluma ilk adım attığım gün aldığım anahtarlığımı kullanıyorum :D galiba onu hatıra olarak saklama vakti geldi ! çünkü yeni focus geldiiii :kıhkıh:<_<

Ben yine bayiilerden sömürebilirsem arkadaşlara dağıtırız..Söz.. :P o zaman pm atayım ben :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün katıldım bende tanıtıma ama geç katıldım. 7de başlıyordu, ben işten 7yi geçe çıktım ve 8e anca varabildim. Tabi ne anahtarlık kalmış, ne bişey. Çekiliş için kupon verdiler, oda çıkmadı zaten :D Ne konuşacak bir yetkili bulabildim nede foto çekebildim. Havuz başı gibi biyerde yapıldı, açıktı havada karardığı için telefonun çekimleri pek iyi değil diye çekmedim. Birazda geç gitmenin ve birşey öğrenememe ve elde edememeninde etkisiyle tabi.

Rocker dostum varsa anahtarlıktan daha, c.tesi görüşebilirsek Ankara'da talibim bende birine :D

Şaka bir tarafa 11 haziran c.tesi günü Ankara'da olup, müsait olan forumdaki arkadaşlarla mini bir buluşma yapabiliriz. Kimler gelebilir ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni başlık :D aç bence paşam :D

Birde resim çekmemeni anlamıyorum yani..kötü mötü çek abi be ya :D

Hepsi reklam hepsi bir olaydır bizim için :) liiiitttfennn ama..

siz şimdi buluşunca da çekmezsiniz...

Dün çekecektim aslında ama biraz dediğim durumlardan dolayı oldu.

Buluşursak çekerim mutlaka :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yusuf sen cumartesimi geleceksin. Ben gelirim hatta fotoğraf makinasınıda alır gelirim. Fotoğraflar benden olsun.

Abi ben cuma günü, yani yarın orada olacağım inş. Yarın sabah 9-10 gibi çıkmayı düşünüyorum. Cuma akşam asker arkadaşımın düğünü var onun için gelicem. Pazar seçim olduğu için, pazar sabah çıkıcam mecburen, o yüzden c.tesi dedim yoksa pazar daha uygun olurdu herkes için. Zaten özel bi buluşma olur gelebilen olursa görüşürüz. Daha sonra genel bi buluşma yaparız inş. Bi konu başlığı açayım gelebilecek olan arkadaşlar, telefonlarını PM atsın bana irtibatlaşalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.