Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Alıp Pişman Olanlar

semih yılmaz

Soru

Focus 3 alarak iyi bir seçim yaptığımı düşünerek sürekli kendimi kandırdığımı farkettim. Bence verdiğim paraya değecek bir araba değil.Sebeplerine gelince; 

-Nerdeyse 60000 tl verdiğim full donanımlı arabada park sensörü yok sonradan taktırdım.

-Bu boyutta bir araba için bagajı çok küçük, arkadaşlar gördüğünde dalga geçtiler bu ne böyle polo kadar bagaj diye

-Pek çok ek yerinde hata var tam temas etmiyor

-Şöför kapısının kapı fitili aldığımda atmıştı, değiştirdiler sonra yine attı

-Daha 1 yaşını doldurmamış arabanın direksiyonundaki çakma krom görünümlü kaplama soyuldu kabardı

-Geçenlerde sağ ön çamurluğu vurmuştum amortisor vs aksamı değiştirdiler. Sonra ses yaptığı için gittim amortisor kulesi mi arızalıymış onu da değiştirdiler.Şimdi yine ses yapıyor bilmem bu sefer neyi değiştirirler.Yani anlayacağınız serviste de iş yok

-Sıfır araba aldım arıza çıkarmasın diye en az 10 kere servise gittim böyle bi rezalet var mı 

-2 arkadaşıma da focus aldırmıştım şimdi hem kendim hem de onlar için pişmanım.Keşke golf alsaydım ya da insignia 1.4 alıyordum sonradan vazgeçtim onu alsaydım.

Bıktım servise gidip gelmekten 99 model polom vardı servise bile uğramazdım. Arabamı satışa çıkarıyorum sizce ne kadar eder

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
yani oluru var diyorum bende şuan 6 lira fazla indirimsizler üstüne birde eski style saklanımı birde mertolizim tamamdır

böyle yorumlar olmuyo ama :P

kendimizle çelişkiye düşmeyelim lütfen :D

kardeşim, focuslar 6 bin lira falan pahalı değil :P bu arabanın ederi 55 bin lira,daha neyin kavgasını yapıyonuz ya :kop: kim uyduruyo bunları kim,

:öp:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
böyle yorumlar olmuyo ama :P

kendimizle çelişkiye düşmeyelim lütfen :D

kardeşim, focuslar 6 bin lira falan pahalı değil :P bu arabanın ederi 55 bin lira,daha neyin kavgasını yapıyonuz ya :kop: kim uyduruyo bunları kim,

:öp:

Arabanın ederi senin benim verdiğimdir gerisi arabadan zevk değil öylesine alanların çarpıntısı :D:zha: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Foruma ancak girebildim. Bazı arkadaşların yazdıklarını okuduğumda körü körüne marka -model fanatikliği yapıldığını gördüm. Bu forumun amacı iyi veya kötü paylaşımda bulunmak değil mi? 

Boyle sacma konu olur mu yahu hemde kac sayfadir yazilip ciziliyor. Pisman olan satar baska markaya gecer, memnun olan biner keyfine bakar bu kadar basit cok uzatiyorsunuz konuyu.

diyen arkadaşımız madem konu saçma neden girip saçma birşey için vaktini ayırdın. Ben arabayı alırken çok da beğenerek almıştım ama sonradan ortaya çıkan ve servisin de katkısıyla çözülmeyen sorunlar yüzünden arabamdan soğudum. Focus 3 çıkalı epey bir vakit oldu alıp kullanan ve benim gibi benzer sorunlar yaşayan varsa onlarla fikir alışverişi yapmak için buradan uygun bir ortam olduğunu sanmıyorum. Özelikle site yöneticisi bazı arkadaşların ford ya da focusa yönelik en ufak eleştiride hemen markayı ve modeli de savunması ilginç doğrusu. Sanırsınız ki forum otosan tarafından açılmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yaptıklarımız ve paylaştıklarımız ortada..Laf ile peynir gemisi yürümüyor yeterince iyi icraatlar yaptık. Olumsuz şeyleri birebir iletiyoruz buradan eleştirmek yerine :yeah: siz o konuda müsterih olun

Sadece açtığınız başlıkları değil tüm başlıkları incelerseniz yerli yerinde eleştiriler olduğunu göreceksiniz özellikle cevap verdiğiniz kişilerin.

Ayrıca siz kendi yaklaşımlarınıza dikkat edin önce :yeah:

Kişilerin yorumlarına göre ithamda bulunmak kimsenin haddine değil ,herkes istediğini yazar tıpkı sizin gibi!

Zaten 12 sayfa içinde bende pişmanım diyen çıkmadı ayrıca konunuzda soru yer alıyor kaça satarım? kimler rahatsız yazmıyor yani cevabını alamayacağınız ortada ama cevap alacağınızı umuyorsunuz. Yani kimse içinizden geleni anlayamaz özetle rahatsızlık belirtip kaça satarım dediniz bizde fiyat verdik

Daha ne bekliyorsunuz başlıktan ?

Ayrıca otosanın forumu değil burası bundan önce anlamanız gerekirdi.

Başlık amacından saptığı için kilitliyorum.

Yeni sorularınız varsa yeni başlıklar veya varolan konulardan devam edin lütfen

Mutlu yıllar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.