Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sedan Focus 3 Spoiler Uygulaması

Önerilen Mesajlar

evet,ya gerçekten güzel durmuş.benim beyaz sedan aracıma yakışırmı bilmiyorum ama denemek istiyorum arkadaşlar ben bu spoyleri nerden temin edebilirim ankarada bu konuda beni yönlendirebilirmisiniz rica etsem bir adres veya telefon verebilirmisiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Efe Polyester de yaptırdım (0216.3133027). İstanbul da yapılıyor. Benim elime kargo aracılığı ile ulaştı. Boya numarasını veriyorsunuz boyanmış şekilde elinize ulaşıyor, yanlız bi pasta cila işleminden geçirmeniz gerekiyor, çünkü yüzeyi pütürlü oluyor. Montajını ise izmirde srkshop'da yaptırdım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güle Güle kullan, çok harika beyaz da denemek için fiyat alma şansımız nedir.

Bence denemek için değil de satın almak için bildirilen numarayı ararsanız fiyat vereceklerdir.

Daha önce yazılmıştı, sanırım 150 TL idi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

spoiler güzel olmuş , ama egzos ucunu bence pek hoş olmamış ...  , plaka yapılacaksa en fazla plakalıksız ve belki siyah çerçece traşlanarak daha sade bir görüntü bana hoş geliyor ... şekil 1 a da göstermek gerekirse _img18ff65.jpg

Tolga Başaran tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Efe Polyester de yaptırdım (0216.3133027). İstanbul da yapılıyor. Benim elime kargo aracılığı ile ulaştı. Boya numarasını veriyorsunuz boyanmış şekilde elinize ulaşıyor, yanlız bi pasta cila işleminden geçirmeniz gerekiyor, çünkü yüzeyi pütürlü oluyor. Montajını ise izmirde srkshop'da yaptırdım. 

teşekkür ederim.denemeye değer.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güle Güle kullan, çok harika beyaz da denemek için fiyat alma şansımız nedir.

Boyasız 150 TL Boyalı 200 TL

spoiler güzel olmuş , ama egzos ucunu bence pek hoş olmamış ...  , plaka yapılacaksa en fazla plakalıksız ve belki siyah çerçece traşlanarak daha sade bir görüntü bana hoş geliyor ... şekil 1 a da göstermek gerekirse _img18ff65.jpg

Plaka ve egzos ucu ile ilgili yeni düzenlemeler yapacağım mutlaka. Yorumlarınız için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şık durmuş hayırlı olsun. ancak bunun montajı nasıl oluyor yapıştırma mı yoksa sac deliniyor mu ?

Teşekkür ederim arkadaşlar. Montajı çift yönlü bant ve silikon ile oluyor. Sac delinmiyor. Gayet de sağlam oluyor merak etmeyin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim arkadaşlar. Montajı çift yönlü bant ve silikon ile oluyor. Sac delinmiyor. Gayet de sağlam oluyor merak etmeyin.

O silikon boyayı mahfeder yav..Yazık...Keşke spoilerı takmak için orjinal bir yer falan yapılsaymışda isteyen sonradan oraya bant-delik cartcurt yaptırtmadan taksaymış sorunsuz olarak....Yarın bigün ya atarsa oradaki bany-silikon falan..Uğraş dur...Gerçi adamlar orjinal spoilerı öyle yaptıklarına göre yapıştırma malzemesinide sağlam yapmıştır....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O silikon boyayı mahfeder yav..Yazık...Keşke spoilerı takmak için orjinal bir yer falan yapılsaymışda isteyen sonradan oraya bant-delik cartcurt yaptırtmadan taksaymış sorunsuz olarak....Yarın bigün ya atarsa oradaki bany-silikon falan..Uğraş dur...Gerçi adamlar orjinal spoilerı öyle yaptıklarına göre yapıştırma malzemesinide sağlam yapmıştır....

Dediğiniz gibi atarsa falan boyayı zedelemeden o silikonu temizlemek neredeyse imkansızdır. Ama merak etmeyin herhangi bir kaza bela olmadığı sürece atacak bişey değil. ara sıra bagajı açarken kontrol ediyorum gayet sağlam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dediğiniz gibi atarsa falan boyayı zedelemeden o silikonu temizlemek neredeyse imkansızdır. Ama merak etmeyin herhangi bir kaza bela olmadığı sürece atacak bişey değil. ara sıra bagajı açarken kontrol ediyorum gayet sağlam.

Spoiler iyide benim bagaj kapağı aşağı düşüp duruyor,defalarca kafama çarpıyor şu işi çözün dediysem de servisler bunlar böyle diyip sallıyorlar..Kışı çıkartır çıkartmaz bu sefer ya bu sorunu çözersiniz yada maraza çıkartırım diye kavga edicem kışın bitmesini bekliyorum...O yüzden spoilerıda taksak benim bagaj kapağını tek elle tutmadan havada durdurmak imkansız olur...Ama spoiler gerçekten hoş..Egzostıda yaptırtın o plastiği muntazam kestirin bu şekilde güzel durmuyor....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.