Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yeni Focus 3 Koltuk Kalitesi

Mesut Baykal

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

En Ufak Su Bile Temas Etse Leke Kalıyor Resmen Sinirlerimi Bozmaya Başladı Bu İş,Yazın Bakacam Deri Döşemelerine Eğer Kafama Yatarsa Döşetecem,Kapılar Kople Siyah Olsa Kolay Renk Seçmekte Alt Kısımlarda Krem Renk Olduğunda Umarım Uyum Sorunu Yaşamam Olmadı Satacam Artık :mad: Var Mı Başka Çözüm Üreten Style Focus U Olup...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2013 titanium smart paket tdci sedan aracımi 28 ekim de aldım . 2 yıl önce 2006 ghia tdci kullandim. Onda ki siyah kadife koltukların kalitesinin yarısı bugünkü aracimda yok sürücü koltuğunda ki cep yok, sürücü koltuğundaki elektrikli yükseklik ayarı yok, arka koltuk da ki bardaklik kol dayama da ki kapaklı göz yok, elbette eklediği şey çok ama eksiltdikleride maalesef çok..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2013 titanium smart paket tdci sedan aracımi 28 ekim de aldım . 2 yıl önce 2006 ghia tdci kullandim. Onda ki siyah kadife koltukların kalitesinin yarısı bugünkü aracimda yok sürücü koltuğunda ki cep yok, sürücü koltuğundaki elektrikli yükseklik ayarı yok, arka koltuk da ki bardaklik kol dayama da ki kapaklı göz yok, elbette eklediği şey çok ama eksiltdikleride maalesef çok..

Kadife kumaş artık yok ayrıca kaliteli ile pek alakasız bunlar ikiside farklı malzeme ikisinde yeri ayrı..Kullanım kolaylıkları farklı

Elektrikli yükseklik ayarı x paket ile sunulmakta.

Kol Dayamada kapaklı göz derken ? F2 makyajsız versiyonda kol dayamanın içinde nerdeyse yer yok kapak olsa ne olur :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Su damladıktan sonra leke bırakabilir kuruduktan sonra aynı leke devam ediyorsa o dökülen su değil başka bi sıvıdır :)

bende de aynısı oldu su leke bırakıyor

araçlarına kılıf almayı düşünen arkadaş varsa http://www.ankaraotodoseme.com/ a baksın bence.ilker bey sahibi. ben aldım. özel dikim focuslar için 2-3 model şeçeneğide var. çok kaliteli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kadife kumaş artık yok ayrıca kaliteli ile pek alakasız bunlar ikiside farklı malzeme ikisinde yeri ayrı..Kullanım kolaylıkları farklı

Elektrikli yükseklik ayarı x paket ile sunulmakta.

Kol Dayamada kapaklı göz derken ? F2 makyajsız versiyonda kol dayamanın içinde nerdeyse yer yok kapak olsa ne olur :D

Telefondan bicok şeyi beceremedik :) arka koltuk arasındaki koldayama kapaklı idi biseyler koyabilecek kadar göz vardı kadife kumaş da inanın tozu lekeyi daha az belli ediyordu bana göre silmesi de biraz daha kolaydı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar bende aynı sorun yaşıyorum. Size bir fotoğraf paylaşmak istiyorum.

Ayrıca şoför koltuğunda kıçırdama var. Bu sorun herkeste var mı? Yada düzeltilebilir mi ?

Hocam bu koltuğun kirli olmasından kaynaklanıyordu. En azından öyle konuşulmuştu. Siz bir iç detaylı temizlik yaptırın daha sonra olmaz. Gıcırdama için servise gidin hallederler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ayrıca şoför koltuğunda kıçırdama var. Bu sorun herkeste var mı? Yada düzeltilebilir mi ?

Çözülemeyen sorun olmaz, arka koltuğun oturduğu bir demir var aç kapa yaparken görürsünüz yukarda o kısmı yağlayın veya bi selpak ile sarın gelmez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.