Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mercedes S 320 Long 1996 Model

Serdar yaman

Önerilen Mesajlar

Akşam klavyenin pili bitmiş, soruyu zor yazdım,

Şimdi de geç kalmış bir hayırlı uğurlu olsun.

Benim soruma hala cevap vermemişsin ama neyse.

Bu arada buluşma düzenlendiği takdirde bununla bekliyoruz seni artık Serdar bey. :D

Dipnot: Akşam mazot alıyordum, kavşaktan bir ses yaklaştı, otomatik vites olduğu çok belli... Pompacı ve ben kulakları diktik, aracın görüş alanımıza girmesini bekliyoruz, çıka çıka çıktı Mercedes S. Seninkiyle aynı kasa. Ama gerçekten etkileyici bir sesi var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Akşam klavyenin pili bitmiş, soruyu zor yazdım,

Şimdi de geç kalmış bir hayırlı uğurlu olsun.

Benim soruma hala cevap vermemişsin ama neyse.

Bu arada buluşma düzenlendiği takdirde bununla bekliyoruz seni artık Serdar bey. :D

Dipnot: Akşam mazot alıyordum, kavşaktan bir ses yaklaştı, otomatik vites olduğu çok belli... Pompacı ve ben kulakları diktik, aracın görüş alanımıza girmesini bekliyoruz, çıka çıka çıktı Mercedes S. Seninkiyle aynı kasa. Ama gerçekten etkileyici bir sesi var.

Teşekkür ederim ümit silgiler normal çalışıyor ters değil dediğin gibi o tok sesi alıp götürdü beni :) focus kenara gitti ilk günden buluşmaya kısmet diyelim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fotoğraflarda silecekler sağdan sola değil de, soldan sağa siliyormuş gibi görünmüş. Bu yüzden merak ettim.

Ümit haklısın ya şimdi bizim minibüsle karşılaştırdım ters çalışıyor bu focusa alıştık diğerlerini unuttuk ya gözlemlemen süper heee :)

Serdar yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim. Araç on numara... İç çekimleri de ekle bekliyorum...

Sen bunla gel Diyarbekir'de havamızı basalım :D

teşekkür ederim kardeşim fotoları ekledim.. en kısa zamanda gelecem söz :D

edit:haraç keseceğimiz mekanları listele :D:smiley2k: :smiley2k: :smiley2k: :smiley2k: :smiley2k: :smiley2k:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.