Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Bagajı Su Aldı!

hamit bilgi

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

İşin doğrusunu söylemek gerekirse, bir ürün yüzünden tüm firmayı zort zurt diye genelleyip kötülemek ne kadar yanlış ise, insanlar bir firma hakkında şikayetlerini dile getirdiğinde onları tepki almaktan korkmaya davet etmek de hatalı.

Evet belki bu şikayetlerin çözüm bulması için söylenmesi gereken biryer değil burası, farklı mercilere iletilmesi lazım ama eğer buraya focusclub olarak yazıyorsak, yaşadığımız sorun ve şikayetleri yazmak, çok ileri gitmeden serzenişlerimizi dile getirmek de çok doğal karşılanmalı diye düşünüyorum. Kimsenin de bu serzenişe tepki göstereceğini sanmıyorum, tepki koymanın da mantıksız olduğu kanaatindeyim.

öncelikle bir çözüm için bunu yazmadım sadece paylaşım ötesi yok . bu arabayı alırken eskiden beri sloganı vardı halk arasında alırsın ford olursun lord ,bende fordun kalitesine güvenrek aldım halen dahada aynı diyebilirim. yazdığım ufak bi serzenişti hakaret vsvs bişey yoktur. ve ayrıca hiç bir etkiden den tepkiden çekincemiz olmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Zart zort için dedim, herkes alıyor ama zart zort olduğunu düşünmüyorum.

Sorun veya sorularda zaten sıkıntı yok onun için var burası, kaldıki minimum 300 adet benzer sorun başlığı mevcut.

Açıklama yapmadan anlamanızı beklerdim..

Açıklama yapmadan anladığımı anlasadınız keşke

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

öncelikle bir çözüm için bunu yazmadım sadece paylaşım ötesi yok . bu arabayı alırken eskiden beri sloganı vardı halk arasında alırsın ford olursun lord ,bende fordun kalitesine güvenrek aldım halen dahada aynı diyebilirim. yazdığım ufak bi serzenişti hakaret vsvs bişey yoktur. ve ayrıca hiç bir etkiden den tepkiden çekincemiz olmaz.

Hamit Bey,

Size hak vermiştim.. Ama şimdi benim iletime "etkiden de tepkiden de çekincemiz olmaz" şeklinde kabadayı ağzıyla cevap vermenin ne manası var? Kime ne katkısı oldu? Bu sizi çok mu cengaver yaptı? Lütfen bu tip tartışmalara girmeyelim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hamit Bey,

Size hak vermiştim.. Ama şimdi benim iletime "etkiden de tepkiden de çekincemiz olmaz" şeklinde kabadayı ağzıyla cevap vermenin ne manası var? Kime ne katkısı oldu? Bu sizi çok mu cengaver yaptı? Lütfen bu tip tartışmalara girmeyelim..

kesinlikle yanlış anladın bana hak verdiğinizi gördüm yazdığımda sizinkini destekler nitelikte idi bi zort yazdım diye tepkiyle tehdit edilmek diye yazdınız ya ona cevaptı o size. biz zort kelimesi nerelere geldi sanal ortamlarda sizin deyimizle kabadayılık vsvs yapmak bana göre değildir.yanlış aksettirdiysem kusura bakmayın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

niye birilerin reno için zart zurt konuşurken olmuyorda ford için konuşulunca oluyor yönetim tepkisi anlamış değilim bence arkadaş haklı diyebilir zort da mortta...

Çünkü firma değil zort olan kişi alanlar :yeah: kapito

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hımmm, havada bir gerilim var nedense...

Ülkeyi Balkanlar üzerinden gelen manyetik yükü fazla kuru ve soğuk hava dalgası etkilemiş olmalı.

Sinir yapar böyle havalar, migrenler de azar mesela....

Yok abi havadan civadan değil bu seferki... Dünyanın sonu geliyor ondan. Last four days.... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yav alırsın ford olursun lord,sonra bir bakarsın olmuşssun cort,sonra zaman geçer bu sefer bir bakarsın olmuşssun port,ondan sonra bağırsaklar port port olursun mort falan filan...Zorta da zurtada takılmayız biz kimse korkmasın....Ama ben daha 1000 km de alt paspastan içeriye su alan Opel Astra,henüz birkaç yüz km de vites topuzu çıkan fluence, birkaç bin km de turbosu patlayan golf gördüm,o yüzden efendim focusun bagajına su girmiş çok kötü bu araba demem,diyene de çok fevri davranıyosun derim....Sonuçta kul yapısı..Allah yapısı insanda bile bir sürü arıza çıkıyor insan yapısında hiç şaşırmam...Sonuçta porche mercedes bmw alsakta bu tür şeyler çıksa tamam yaygarayı çıkartalım da 40-50 bin tl lik arabada bu tür şeyler olması normal bence.....Benim gibi 70 bin TL.(ne görgüsüzüm yaaa,70 bin Bora oldu lakabımız zaten) veripte arabanın sağını solunu hurdacıdan şurdan burdan aldığı parçalarla değiştirip orjinaliyesini bozan manyaklarda var,onlara ne diyeceksin peki....O yüzden takma,garanti-servis konusunda sorun yaşamadığın müddetçe bu tür şeyler hiç sıkıntıya değmez....Allah çoluğumuzda çocuğumuzda kendimizde arıza yaratmasın.... ^_^

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.