Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tampon Marşpiyel Boyama

Orkun G

Önerilen Mesajlar

Oh be gözüm gönlüm açıldı :D Benim arabam koyu renk ama marşpiyellere yaptırmak istiyorum nasıl bir uygulama oldu ? İstanbulda araştırdım ama belli başlı yerler yapar dediler plastik oldugu için darbe sonrası boyada atma yapıyormuş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oh be gözüm gönlüm açıldı :D Benim arabam koyu renk ama marşpiyellere yaptırmak istiyorum nasıl bir uygulama oldu ? İstanbulda araştırdım ama belli başlı yerler yapar dediler plastik oldugu için darbe sonrası boyada atma yapıyormuş

Uygulama öncesi bütün parçalar söküldü. Boyanın plastiğe daha iyi yapışmasını sağlayan saydam bir astar atılıyor.Bu astarı bazı boyacılar atmaz buna dikkat edilmeli.Atılmazsa daha sonra boya tutmaz pul pul dökülür.Bide boyanın koduna ve markasına dikkat edin.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ata sanayide gezmediğim oto elektrikçi kalmadı; hepsi mercekli farlara uzaydan gelmiş gibi bakıyor; hele DRL den bahsedince ben hiç ellemiyim diyorlar.

Benim elektrikçim var Atasanayide istersen yarın arar sorarım.Ama yapamayacağı şey yoktur gibime geliyor.Bilgili ve elinden her iş geliyor.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim elektrikçim var Atasanayide istersen yarın arar sorarım.Ama yapamayacağı şey yoktur gibime geliyor.Bilgili ve elinden her iş geliyor.

Valla sorarsan sevinirim.

Geçen hafta Arkas'a bıraktım takamadılar; X paketli aracı iyice incelemeleri gerekiyormuş önce :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.