Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Seyir Halindeyken Dikkat Edilince Duyulan Pat Pat Sesinin Nedeni Nedir.

Mesut Ş.

Soru

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Lastiğe bir bakın bakalım. Bana olmuştu çıt çıt ses yapıyordu.

Bazen benimkinden de ön cam açıkken çıtçıt ses geliyor. Sonra kendiliğinden kesiliyor. Bende lastiğe bişey yapışmıştır yada taş sıkışmıştır diye düşünmüştüm...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaslar ayrı konu acmak istemedim her frene bastiğimda ve sola kırdığımda hani ahşap bir zemine başarırsınız ya kart kurt ses gelir aynı sekilde ses geliyor ön fren balatalarini 3 hafta önce değiştirdim usta arkalar iyi gerek yok demişti bunun sebebi çözümü nedir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Mesajın üzerinden 6 aydan fazla geçmiş, herhalde yaptırmıştır arkadaş, ama lütfedip bizlerle paylaşmış sorunun tespit ve çözümünü :claps:

Cem bey siferimi ve hangi mail ile üye olduğumu unuttuğum için bayadir giremiyordum foruma o sorunu servise gösterdim arka diskleri tornalayip balatalarini degistirince sorun hal olmuştu şimdilerde yine metal sürtmesi gibi bi ses geliyor onu da servise göstereceğim
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.