Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aracın Yol Tutuşunda Etkili Faktörler Hakkında

İsa

Önerilen Mesajlar

Aklıma gelmişken merkezkaç kuvvetiyle oynamayı ve lastik yakmayı sevenlere bir saatlik bir eğitim programı var :kıhkıh: :

Tiff Needell da Top Gear ekibinden sonra hatta onlarla birlikte en çok sevdiğim insanlardan biri :)

Lastiklere kıyamamam ve Ankara'da güvenli ve boş bir alan olmaması sebebiyle ne J Turn ne Donut ne Drift tecrübem olmadı malesef. Arada bir yağmurlu günlerde insansız geniş yerlerde sert girince önden ne kadar kaydığını test ettim onlarda da ilk 2-3 saniye sonrası ESP devreye giriyor zaten. Bir de Top Gear'da S2000 ile 80 yaş üstü büyük anneler bile Donut yaptıktan sonra ve ralli haricindeki motor sporlarının çoğunda yanlama olayının işlevsizliğini gördükten sonra pek merakım da kalmamıştı.

Ancak bir BMW hayranı olarak zamanla en azından yan vermeyi öğrenmek gerektiğini düşünüyorum :D .İnşallah önümüzdeki 2-3 yıl içinde yazın BMW'nin "BMW Snow Drift Training." adı altında verdiği eğlenceli eğitime katılımp eğlence dışında kışları işime yarayacak bilgiler de edinirim :) .

Bu videoda gözüme çarpanlar.

-2 teker üzerinde giderken lastiklere doğal olarak daha çok basınç gerektiği ve lastik ömrünün 1-3 mil olması :kıhkıh:

-4x4 tecrübesinin apayrı bir zevk olduğu, tabi hala all time 4 wheel olan Evo veya Impreza'nın verdiği zevki, biraz daha akıllı ya da değişik mi demek lazım bilemedim Quattro veya X-Drive verir mi yakın zamanda araştırıcam :)

-Tiff Subaru'nun radyosunu kapatmayı bilmiyordu ve radyolardan nefret ediyormuş :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.