Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

St Spoiler,tft Gösterge,krom Sis Çerçevesi Ve Klima Düğmesi

Önerilen Mesajlar

Guest Egemen Toksoy

Dijital kilima isteyen benzinli arac icin komple gogus var.Hemde sony sistemin extra hoparloru de uzerinde.

nasıl oluyor abi o? benim aracım manuel klimalı (benzinli)...sony de yok... bu gögüsü alıp takınca direk dijital klimamı oluyor? veya sony sistememe sahip oluyorum? Egemen TOKSOY tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Avrupa'dan gelmiş veya kazalı sony'li bir türk aracın parçası

Komple göğüs var yumuşak malzeme olan yerin orada hoparlör varya o işte.. o da üzerindeymiş..

Klima'nın otomatik mod ünitesi mevcut, klimanın otomatik olması için diğer sensörlere ihtiyaç var.. tak çalıştır değil yani

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

ahmet bısı sorcam bende dusunuyorum klıma dugmelerını degıstırmeyı ama ebaydan sıparıs guvenlımı kkredı kart numarasıylamı oluyo nası oluyo.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ahmet bısı sorcam bende dusunuyorum klıma dugmelerını degıstırmeyı ama ebaydan sıparıs guvenlımı kkredı kart numarasıylamı oluyo nası oluyo.

Paypal aracılığı ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.. ebay ödeme bölümünde göreceksiniz. Kk bilginizi paypal'a vereceksiniz özetle.En güvenilir firmadır.

https://www.paypal.com/tr/webapps/mpp/home

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Paypal aracılığı ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.. ebay ödeme bölümünde göreceksiniz. Kk bilginizi paypal'a vereceksiniz özetle.En güvenilir firmadır.

https://www.paypal.com/tr/webapps/mpp/home

yakup bısı daha sorcam k.b benım aracım 2010 collectıon farketmıyo galıba dımı seffaf olması ışık sızdırma olayı yaptıgını duydum?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakup bısı daha sorcam k.b benım aracım 2010 collectıon farketmıyo galıba dımı seffaf olması ışık sızdırma olayı yaptıgını duydum?

Işık neresinden sızıyor kenardan mı ? Sitemizde takanlar var onlara bakabilirsiniz ama ışık direkt olarak sızması lazım renkli gözükmesi için ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.