Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Htcden 5" Full Hd Ekranlı Yeni Telefon

Önerilen Mesajlar

Ben pil ne kullaniyor kismina girince %54 ekran yaziyor bazen 60a cikiyor ve 50den asagi inmiyor. Ondan killandim biraz ekrana :D

Zaten pili emen ekran. İşte harcamanın %50si ekrana gidiyormuş. Şimdi baktım bende %87 gözüküyor. Ama bu sık değişir. Ekranı açar bakar bir şey yapmazsan ekran enerji çeker sadece. İşlemci ve işletim sistemi %8-10 civarı dolaşır genelde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten pili emen ekran. İşte harcamanın %50si ekrana gidiyormuş. Şimdi baktım bende %87 gözüküyor. Ama bu sık değişir. Ekranı açar bakar bir şey yapmazsan ekran enerji çeker sadece. İşlemci ve işletim sistemi %8-10 civarı dolaşır genelde.

Telefonla her işlem yaptığınızda tabiki en fazla gücü ekran çekiyor ki arada müzik çalr açıp ekranı karartmazsanız tabiki her halukarda enerjide kullanımında ekran başı çeker ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu sapmasin ama turkcellde note 2. 72x24 ay 1.700 lira gibi birsey alicam insallahta.

Benim HTC evo 3D kaca gider ? 600e vericektim bi cocuga aksam konusalim dedim salak gibi cocuk arastirmis 750ye teknosada sifirini bulmus gosterdi internetten. Kaça saticam ben bu telefonu :( 1.900e aldim :(

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu sapmasin ama turkcellde note 2. 72x24 ay 1.700 lira gibi birsey alicam insallahta.

Benim HTC evo 3D kaca gider ? 600e vericektim bi cocuga aksam konusalim dedim salak gibi cocuk arastirmis 750ye teknosada sifirini bulmus gosterdi internetten. Kaça saticam ben bu telefonu :( 1.900e aldim :(

Senin telefon 350-400 gider bu durumda. O telefon çok garip oldu ama. Biliyorsun bir günde 1900'den 1200'e düşmüştü.

Note2 ucuz gibi geldi bana? Ferhat bilir güncel durumu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Senin telefon 350-400 gider bu durumda. O telefon çok garip oldu ama. Biliyorsun bir günde 1900'den 1200'e düşmüştü.

Evet abi aldigimdan 2 hafta sonra :)

Ferhat abiii ne diyosun aliyimmi ? 2 sene kullanilabilecek bi telefon mu ?

Konu ac konu ac konu ac :D

Sabri Özer tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

epic fail... ne biçim düşmüş piyasası ya?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beklenilen fiyata göre oldukça düşük bir fiyat.Eski yazıları bir araştırın verilen ortalama en düşük fiyatın 2100 tl olduğunu göreceksiniz

Ferhat abiii ne diyosun aliyimmi ? 2 sene kullanilabilecek bi telefon mu ?

Seni bilmem ama bu telefon bana rahat bi 3 sene gider.Şu ana kadar bir eksisini bulamadım.S2 den tek geri kalan farkı ses volum olarak çok az düşük fakat bunu niçin yaptıklarını anlamam uzun sürmedi daha önceki s2 de poweramp tarzı programlarla pre amp ayarı ile volume arttırıldığında kulaklık sesinde bariz patlamalar ve parazitler oluyordu.Ama şimdi poweramp tarzı programlarla preamp yi sona getirseniz dahi parazit ve patlama sesleri duyulmuyor.

S2 nin ses yüksekliği düzeyine ulaşmak içinse yapılacak şey basit yine kaliteli bir player ile ben power ampyi tavsiye ederim preamp düzeyini s2 deki ayardan biraz daha fazla yükseltmek. :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok öyle bir rakam..

teknosa 2. el, arızalı veya defolu ürünleri o şekilde satıyor. Onlardan olabilir.

Bimeks tede var ben ordan aldım ama bimeks te internet fiyatı 1900 mağaza fiyatı 2000.Yani var öyle bir rakam hatta hepsi burada com dada 1950 ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok abi var sitesinde teknosa.comda bak istersen kdv dahil hatta bide o fiyata taksitde var

yok abicim yok..Teknosada 2 gündür 8 tane HTC var hiçbiri Evo 3D değil.

dediğim gibi teşhir , defolu veya kusurlu olanları öyle fiyata satıyor teknosa 1-2 tane oluyor. Arkadaşın da almıştır birmiştir . Yaa 12000 saat açık 20bin kişinin kurcaladığı telefonu almıştır, ya bir şeyi bozuk olup garantiden değişmiş telefondur..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok abicim yok..Teknosada 2 gündür 8 tane HTC var hiçbiri Evo 3D değil.

dediğim gibi teşhir , defolu veya kusurlu olanları öyle fiyata satıyor teknosa 1-2 tane oluyor. Arkadaşın da almıştır birmiştir . Yaa 12000 saat açık 20bin kişinin kurcaladığı telefonu almıştır, ya bir şeyi bozuk olup garantiden değişmiş telefondur..

Annemde 1.900e alinmis telefon 1 sene sonra 450yemi satilir dedi satma kalsin baban falan kullanir dedi hakketten 450 500 cok az. Sahibindende 700-800 arasi ikinci el ilanlar var ben koyucam bakalim. Forumdada konu acarim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Annemde 1.900e alinmis telefon 1 sene sonra 450yemi satilir dedi satma kalsin baban falan kullanir dedi hakketten 450 500 cok az. Sahibindende 700-800 arasi ikinci el ilanlar var ben koyucam bakalim. Forumdada konu acarim

Anne'nin baba'nın lafını dinle, doğru söylüyorlar. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.