Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• Duyurular

• Yakup Çağatay

[ÖNEMLİ MUTLAKA OKUYUNUZ] Görünmeyen Resimler Hakkında   06-08-2015

Devletimiz i.imgur adresini engellemiş bulunmakta, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir. Google dns gibi 8.8.4.4  İlginize Teşekkürler. NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir, diğerlerinde problem bulunmamaktadır.  
“ER-OL
ferhat tezcan

Navigasyon Tavsiyesi

Bu konuda 52 ileti var

(gidip elin zencisinden çin işi navigasyona 1000 lira para verirsen 1 sene sonra çöpe atarsın tabi) 

Yok canım Mio'nun işi gps

http://www.mio.com/tr/gps-navigasyon-urunleri.htm

Kameralı cihazlar falan. Mobil iyi abi. Bununla uğraşılmaz 

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O değilde hala android navigasyon arayan varsa kesinlikle Yandex Navigasyonu öneririm.

Son güncellemelerden sonra nokta atışı götürüyor istediğimiz yere... 

Sesli komutlarla yönergeleri çok iyi bildiriyor...

Yolun yoğunluğunu, ışıkların rengini gösteriyor...

Üstelik ücretsiz :) 

Tavsiyedir  :yeah:

https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.yandex.yandexnavi

3 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O değilde hala android navigasyon arayan varsa kesinlikle Yandex Navigasyonu öneririm.

Son güncellemelerden sonra nokta atışı götürüyor istediğimiz yere... 

Sesli komutlarla yönergeleri çok iyi bildiriyor...

Yolun yoğunluğunu, ışıkların rengini gösteriyor...

Üstelik ücretsiz :)

Tavsiyedir  :yeah:

https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.yandex.yandexnavi

Beni Antalya'da maymun ettikten sonra gözümden çok düştü.. Yoksa uzun süredir kullandığım tek navigasyondu kendisi.. Beni aynen şöyle yönlendirdi:

- 250 mt sonra geri dönün... (Dönülür).. Rota dışına çıktınız yeniden hesaplanıyor...

- 300 mt sonra geri dönün... (Dönülür)... Rota dışına çıktınız yeniden hesaplanıyor...

- 300 mt sonra geri dönün... (Allah Allah diyip dönülür)... Rota dışına çıktınız yeniden hesaplanıyor...

- 300 mt sonra geri dönün... (hassss... denilir ve telefon fırlatılır... başka bir yere dönülür, kaybolunur, birine sorularak doğru yol bulunur).... Rota dışına çıktınız yeniden hesaplanıyor...

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beni Antalya'da maymun ettikten sonra gözümden çok düştü.. Yoksa uzun süredir kullandığım tek navigasyondu kendisi.. Beni aynen şöyle yönlendirdi:

- 250 mt sonra geri dönün... (Dönülür).. Rota dışına çıktınız yeniden hesaplanıyor...

- 300 mt sonra geri dönün... (Dönülür)... Rota dışına çıktınız yeniden hesaplanıyor...

- 300 mt sonra geri dönün... (Allah Allah diyip dönülür)... Rota dışına çıktınız yeniden hesaplanıyor...

- 300 mt sonra geri dönün... (hassss... denilir ve telefon fırlatılır... başka bir yere dönülür, kaybolunur, birine sorularak doğru yol bulunur).... Rota dışına çıktınız yeniden hesaplanıyor...

bana bunu Sygic yapmıştı :D 100 mt. sonra geri dön 100 mt sonra geri dön. Aynı yerde döndürmeye çalışıyordu. sağa çekip rotayı tekrar hesaplatınca düzelmişti :D

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama şimdi sende rota dışına çıkmışın, teknolojiye laf söylüyon  :kıhkıh:

Çok şükür daha bi sıkıntı yaşamadık :D

O zaman oraya bi şerh düşelim Antalya'da sıcaklık ve nemden dolayı kafayı yiyebilmektedir diye  :muha:

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bana bunu Sygic yapmıştı :D 100 mt. sonra geri dön 100 mt sonra geri dön. Aynı yerde döndürmeye çalışıyordu. sağa çekip rotayı tekrar hesaplatınca düzelmişti :D

Ben telefonu bile yeniden başlattım.. olmadı :)

Ama şimdi sende rota dışına çıkmışın, teknolojiye laf söylüyon  :kıhkıh:

Çok şükür daha bi sıkıntı yaşamadık :D

O zaman oraya bi şerh düşelim Antalya'da sıcaklık ve nemden dolayı kafayı yiyebilmektedir diye  :muha:

Klima çalışıyordu, sıcaklı ve nem yoğudu :)

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben telefonu bile yeniden başlattım.. olmadı :)

Klima çalışıyordu, sıcaklı ve nem yoğudu :)

O değilde senin araçta navi yok muydu zaten yahu. Ne uğraşıyor bizim gibi android mandroidle  :blink:

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O değilde senin araçta navi yok muydu zaten yahu. Ne uğraşıyor bizim gibi android mandroidle  :blink:

1 - Navinin antende bir sorun oldu çekmiyor..

2- Otelin ismi yok zaten onda.. IGO da bile yoktu.. Sadece Yandex Navi'de vardı..

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 - Navinin antende bir sorun oldu çekmiyor..

Ne zaman dersen bakalım abi.

Bu arada arabanın navigasyonunda POIler çok iyi değil ancak önceden gideceğim yerin koordinatlarına bakıp(google maps vs) arabaya koordinat girerek kullanıyorum. 

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne zaman dersen bakalım abi.
Tamam kardeşim, ayarlayalım bi ara, senin de müsait olduğun bi anda bakarız.. 
1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam kardeşim, ayarlayalım bi ara, senin de müsait olduğun bi anda bakarız.. 

ben %90 müsaitim abi sen kendine göre ayarla :)

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.