Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hususi Araçlar İçin Muayene Periyodu

Önerilen Mesajlar

Medyada araç muayene süresinin 2 yılda birden her seneye çıkarılacağı yönünde bir haber okudum. Doğruluğu nedir bilmiyorum. gerekliliği de tartışılır elbette. Sadece rant amaçlı çıkarılmak istenen bir uygulama ise Nasıl tepki gösterebiliriz, forumdaki arkadaşlarımın bu konudaki düşüncelerini almak isterim

post-2725-0-70905800-1350332871_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Allah düzgününe denk getirsin de oradaki elemanlara her yıl aracımı vermeyi kesinlikle tercih etmem. 2000 model civarı kırmızı bir coupe c serisiyle o daracık aptal yerde yan vermeye çalışan var. Ölür müsün öldürür müsün.

Eski araçlar için güzel yeni araçlar için kötü, artık tüm apaçiler çakma zenonlar ile normal ampülleri de değiştirmeyi öğrendi sanırsam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Allah düzgününe denk getirsin de oradaki elemanlara her yıl aracımı vermeyi kesinlikle tercih etmem. 2000 model civarı kırmızı bir coupe c serisiyle o daracık aptal yerde yan vermeye çalışan var. Ölür müsün öldürür müsün.

Eski araçlar için güzel yeni araçlar için kötü, artık tüm apaçiler çakma zenonlar ile normal ampülleri de değiştirmeyi öğrendi sanırsam.

Açıkcası bende sana katılıyorum olayı paraya vurmuş yukardaki görseli hazırlayanlar..

Her yıl olsun ama 50 lira olsun demek varken, 3 yılda bir olsun 150 olsun demek çok mu mantıklı ?

Hey allahım kimse canını malını düşünmüyor hep bugün hep bugün, nereye kadar ? of off

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bencede her yıl olsun, ama fiyat konusunda da vatandaşa zarar çektirmesinler.

Mesela bizim Europa'nın fren hidroliği hortumlarında çatlak varmış, gittik durumu söylediler, sanayide 15-20 tl gibi bir fiyata yaptırmıştık. Ben muayeneden memnun kalmıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

her ay olsun şu çakma xenonlar, sağı solu inleten egzozlardan kurtuluruz en azından

Polisin bu işe müdahale etmesi lazım da çakma mı normal mi mercekli mi değil mi ayırt edemediklerinden bir şey yapabileceklerini tahmin etmiyorum. Ama sislerde zenon olan herkese ceza yazarak başlayabilirler.

Bencede her yıl olsun, ama fiyat konusunda da vatandaşa zarar çektirmesinler.

Mesela bizim Europa'nın fren hidroliği hortumlarında çatlak varmış, gittik durumu söylediler, sanayide 15-20 tl gibi bir fiyata yaptırmıştık. Ben muayeneden memnun kalmıştım.

Frenler ve el freni bilgisayar tarafından kontrol edildiğinden göz yumulma ihtimali de yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten göz yumulmasın ki, sonuçta o araç benim canımı, ailemi taşıyorsa güvenli olmalı. Muayene olmasa ben arabanın altına yatıp fren hortumlarının çatladığını mı kontrol edecektim. Aklımın ucundan bile geçmiyordu. Ve çok memnun kaldım, hatta daha ciddi bir şekilde yapılmalı muayene bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten göz yumulmasın ki, sonuçta o araç benim canımı, ailemi taşıyorsa güvenli olmalı. Muayene olmasa ben arabanın altına yatıp fren hortumlarının çatladığını mı kontrol edecektim. Aklımın ucundan bile geçmiyordu. Ve çok memnun kaldım, hatta daha ciddi bir şekilde yapılmalı muayene bence.

Sizin için değil de genel için söyledim. Tüvtürk yeni sistemi getirmeden önce içeriye araba sokmadan biten muayeneler vardı malesef şimdi en azından bilgisayarın kontrol ettiği kısımlar garantili manasında söyledim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.