Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focusuma Spor Yay Tavsiye

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...

malesef yok :)

çakmaları değil de, orjinallerinin 2. elini seçenek olarak düşünmek mantıklı mıdır sizce? malın güvenilir olup olmadığını nasıl anlarız.. sıfır ürün için bi 150 200 tl daha gerekecek bana :(

yayı ikinci elde alırken ısıtılıp ısıtılmadığına ve kesilip kesilmediğine dikkat etmek lazım ben gecen hafta eicbach 5cm sportline aldım istediğim gibi düşürmedi önden 1 arkadan 2 bakla kestirdim su an super bakan bi daha bakıo

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar merhaba 5cm eicbach sportline.....Önden 1 arkadan 2 bakla kesilmiş haliyle sürüngen karşınızda

aldığınız spor yayları kestirdiniz , doğrumu anladım ?  görüntü olarak çok güzel ,  yanlız allah korusun bu haliyle yoldan koptuğu vakit toparlamak imkansız ...  yağmurlu havalarda filan dikkat ...  virajda ve frenajda çok esnemek dezavantaj olsada , hiç esnememekte büyük dezavantajdır ...    bu arada, bu hali ile amartisörlerde , yakın vadede işlevini kaybeder ...

Tolga Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet spor yayları kestirdim mantık olarak sizin dediklerinize katılmakla birlikte yanlışta olsa bundan once farklı arabalara bu sekilde uyguladım bir sorun yaşamadım insallah bunda da yasamamak dileğiyle...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

brirleri var mı orada :(

Onur sana atmış olduğum msj , yorumlarını bekliyoruz... : 

onur merhaba.Uzun zamandır yay almak vardı fikrimde senin konun gözüme çarptı sende sanırım biraz araştırma sonucu almışsın aldıktan sonra ki farklılıkların neler sorun yaşıyormusun ? Konunun altına aynı yazıyı yazıyorum oraya yazarsan herkes okumuş olur :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onur sana atmış olduğum msj , yorumlarını bekliyoruz... : 

onur merhaba.Uzun zamandır yay almak vardı fikrimde senin konun gözüme çarptı sende sanırım biraz araştırma sonucu almışsın aldıktan sonra ki farklılıkların neler sorun yaşıyormusun ? Konunun altına aynı yazıyı yazıyorum oraya yazarsan herkes okumuş olur :)

merhabalar.. 

ürün eibach pro kit 3.5 mm.... 

görsel olarak;

kafadan düşüklüğü epey bir tatmin edici oldu bu kadar beklemiyordum tam kararında 

fakat arkalar neredeyse hiç düşmedi denebilir...

fonksiyon açısından;

arabayı yatırmak zorlaştı.... virajlara kendimi bile yan cama yapıştıracak sertliklerde girebiliyorum.. tık demedi şu ana kadar....

yol tutuş focuslarda zaten ortada... eibach 3.5 + bridgestone turanza er300 eklenince zemin kuru ise bir miktar işin ucunu kaçırabiliyorum...

her sabah okula giderken eskişehir yolu ufak bir miktar atraksiyona maruz kalıyor.. ki yanlış birşey farkındayım elimden geldiğince ergenleşmemeye çalışıyorum direksiyon başında...

konfor;

ya açıkçası pek değişmedi.. montajdan hemen sonraki kısa bir dönemde oldukça sekecek araba :) zamanla oturuyor fark çok azalıyor oem yaylara göre...

yaylardan sonra yaşadığım tek problem z rotları oldu... yayların etkisi var mı yoksa zaten olacağı mı varmış bilmiyorum bilenler yazar.. 

onun dışında ekleyebileceğim bir tek yere yaklaştıkça amortisöre binen yükün artması olayı var... amortisörün ömrünü bir miktar kısaltıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5cm eicbach sportline.....Önden 1 arkadan 2 bakla kesilmiş haliyle sürüngen karşınızda....yorum ve fikirlerinizi bekliyorum...

Allah akıl fikir versin...

Sürünmeye devam!  :kıhkıh:

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

eibach pro kit 3.5 mm.. Benimde kafamdaki soru buydu aslında. Şuan 09 focus titanuım sedan aracım var. Kışlıkları orjinal jantta bırakıp yazlıklar için yeni bir jant almayı düşünüyorum. Bu yayı bende kullanırsam 17 inç jant mı almam lazım ???  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eibach pro kit 3.5 mm.. Benimde kafamdaki soru buydu aslında. Şuan 09 focus titanuım sedan aracım var. Kışlıkları orjinal jantta bırakıp yazlıklar için yeni bir jant almayı düşünüyorum. Bu yayı bende kullanırsam 17 inç jant mı almam lazım ???  

Hayır gerekmez

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.