Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focusuma Spor Yay Tavsiye

Önerilen Mesajlar

http://www.srkstore....2011,PR-71.html

peki buna ne diyorsun :) resimdeki ambalaj farklı duruyor ama ürün kodu aynı

Fotoya çok takılma, önemli olan dmotoruna uygun olanı bulman..Motorunu unuttum, profil altına girmemişsin :)

dizelse dizele uygun almayı unutma

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2008 model makyajsız kasa 1.6 collection sedan aracım var modifiye hastasıyım ama bi türlü bişeyler yapmaya cesaret edemiyorum. Özel nedenlerle abartılı modifiye yapamıyorum. Neler yapabilirim ve parça tavsiyelerinizi yazabilirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2008 model makyajsız kasa 1.6 collection sedan aracım var modifiye hastasıyım ama bi türlü bişeyler yapmaya cesaret edemiyorum. Özel nedenlerle abartılı modifiye yapamıyorum. Neler yapabilirim ve parça tavsiyelerinizi yazabilirseniz sevinirim.

Bir şey yapamadığınıza göre ancak hastalık hastası olabilirsiniz bu durumda, gerçek hasta değil :)

Modifiye işi o kadar zevk bağımlı ki genel geçer tavsiyeler abes olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir şey yapamadığınıza göre ancak hastalık hastası olabilirsiniz bu durumda, gerçek hasta değil :)

Modifiye işi o kadar zevk bağımlı ki genel geçer tavsiyeler abes olur.

aslında dediğiniz gibi hastalık hastası olabilirim ama çok hoşuma gidiyor arabaları görünce benim arabam neden böyle değil diye geçiriyorum aklımdan istiyorum yapamıyorum bide ince bi ayrıntı bulunduğum bölge itibariyle bu işleri profesyonel yapabilecek bi ekip olmadığından cesaret edemiyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ne kadar bir zaman alır ki oturması... teşekkür ederim ayrıca yorumunuz için...

Bence de yeterli, arkaya iki kişi oturt o zaman oturur.

Ayrıca arkanın biraz yüksek olması kalkış anında arkaya yığılmayı azaltacağı için istenen bir durum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.