Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focusuma Spor Yay Tavsiye

Önerilen Mesajlar

selamlar herkese..

st spoiler i birazcık erteleyeyim dedim görsellik açısından daha büyük bir etki yapacak olan spor yay için biriktirdim bir miktar....

arama motorunda arattım fakat pek birşey bulamadım

aracım focus 2007 collection 1.6 benzinki hatcback.. tavsiye ettiğiniz marka düşüklük seviyesi vs. vs nelerdir kullananlardan bilenlerden rica etsem yardımcı olur musunz... nereden temin etmek ucuz ve güvenli olur..?

teşekkürler.. saygılar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tek seçenek düşünürüm: Eibach ProKit Ürün Kodu: E10-35-016-01-22

30 mm alçaltır, görüntü ile işlev arasındaki en uygun dengeyi sağlar, başını ağrıtmaz.

Çakmaları çokca var, güvenilir yerden doğru ürünü alın.

http://www.dp-tuning.com/FORD-FOCUS-II-2005-PRO-KIT-SPOR-HELEZON-YAY-KiTi_244.html#0

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem abi çok teşekkür ederim tavsiyen için araştırıyorum...

Cem abi gerekeni söylemiş,bendede aynı yaydan var gayet güzel jant lastik düşünürsen yaylarla verebilirim onur,aracımı satıyorum ihtiyacın varsa .

İbrahim abicim ne de güzel olurdu ama benim birikimimin jant yay lastik kombinasyonuna yeteceğini düşünmüyorum ya.. öğrenci bütçesi azar azar artıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem abi çok teşekkür ederim tavsiyen için araştırıyorum...

İbrahim abicim ne de güzel olurdu ama benim birikimimin jant yay lastik kombinasyonuna yeteceğini düşünmüyorum ya.. öğrenci bütçesi azar azar artıyor...

Hayırlısı kardeş,yayı versem leyleğe döner araba :) viza varsa yardımcı olabilirim .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlısı kardeş,yayı versem leyleğe döner araba :) viza varsa yardımcı olabilirim .

malesef yok :)

çakmaları değil de, orjinallerinin 2. elini seçenek olarak düşünmek mantıklı mıdır sizce? malın güvenilir olup olmadığını nasıl anlarız.. sıfır ürün için bi 150 200 tl daha gerekecek bana :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

malesef yok :)

çakmaları değil de, orjinallerinin 2. elini seçenek olarak düşünmek mantıklı mıdır sizce? malın güvenilir olup olmadığını nasıl anlarız.. sıfır ürün için bi 150 200 tl daha gerekecek bana :(

Alabileceğin fiyat 390 420 arası sıfır yay .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Selam onur yukarda cem abimiz vermiş; ondan olabilir

ek olarak üyelerimizden http://www.focusclub...-mert-erkekler/ beyin sitesine baktım farklı marka var.Ona sorabilirsen temin edebilir belki..

Weitec 30 mm spor yay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ikiside aynı alıveriş sitesi tabanını kullanmış tesadüf'e bak, ben olsam kadıköy-bostancı olanından alırdım :yeah: yanin senin link.

http://www.srkstore.com/EIBACH-PROKIT-Ford-Focus-35MmSpor-Yay-Seti-2005-2011,PR-71.html

peki buna ne diyorsun :) resimdeki ambalaj farklı duruyor ama ürün kodu aynı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.