Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Bass Tiz Ayarı

Seçkin yavuz

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Bass -2 tiz +4 yinede sesi acmaya baslayinca bass pat pat yapmaya basliyor. Arabayi ilk aldigim gun ayarladim hala boyle birde sesi bir cit one al arka hoperlorler cok zayif cunku

Edit: Focus 2leri bilemem Onur 5e 7 falan yazmissin ama F3te o kadar sacma bir bass varki sonysiz birinde dinle 5e 7 yaparsan muzikten sogursun :D ben bassi -2de kullanmama ragmen sesi 10 getirince falan dikiz aynasi titriyor arkadaki arabayi goremiyorum

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu tamamen zevk meselesi...

Tabii bir de müzik türü ve kaynağı önemli.

Yani tek bir doğrusu yok.

Ben doğal ve detaylı sesten hoşlanıyorum.

Şu anda kullandığım ayarlar: Tiz +1, Mid 0, Bas -1 ve EQ Klasik.

Bası çok açmak sesi boğabileceği gibi bazı araçlarda hoparlörlerin zırıldanmasına neden oluyor, tizi çok açmak da uzun vadede yorucu olur.

Dengeli olması esastır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben Forumdan aldığım öneriye göre (Yanılmıyorsam Cem bey'den almıştım bu öneriyi) hazır ekolayzır ayarlarından birini kullanıyorum, kasik mi, jaz mı tam bilemiyorum ama, (hangisinin olduğunu da bilmiyorum ama, şu an arabam da yanımda değil zaten, )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.