Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Otomtk. Park Sist.

murat arslan

Soru

Bu soruda 13 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Fazlasıyla memnunum. Park yeri aradığımda veya otm. park başladığında hızım yüksekse "Hızı düşürün uyarısı" na kadar ekranda yazıyor. araç boyunun 1,2 katına kadar park edebiliyor. Bazen gözüm kesmediği yerlerde bile park edebilmesi çok keyifli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

mümkün olduğunca yavaş ilerletin arabayı boyut olarak uygun ise mutlaka yeri bulacaktır. hızlı hareket edince bulup iptal etmesi çok anlık olduğu için anlayamıyor bazen insan.

otomatik park ederken, eğer arasına park edeceğiniz araçlar arasında boyut farkı (örneğin biri a sınıfı, biri c sınıfı) var ise ve/veya araçlar kaldırıma sıfır park etmiş ise, otomatik park sırasında arka teker kaldırıma çarpıyor o noktadan sonra otomatik parkı iptal edip kendiniz park etmek zorunda kalıyorsunuz. demek istediğim park ederken de oldukça yavaş kullanın zira kaldırma çıkabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

evet bir keresinde arkada kamyon, önde binek araç vardı. park yerini buldu ama direksiyon manevrasını yaparken kamyona çarpıyordu. sensörler kamyonun alt tarafını taradığından ilerlemek istedi ancak benim aracın arka cam kısmı kamyona temas edecekti durdurmasaydım. neticede araç kendisi park etsede kontrolü bırakmamak lazım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

evet bir keresinde arkada kamyon, önde binek araç vardı. park yerini buldu ama direksiyon manevrasını yaparken kamyona çarpıyordu. sensörler kamyonun alt tarafını taradığından ilerlemek istedi ancak benim aracın arka cam kısmı kamyona temas edecekti durdurmasaydım. neticede araç kendisi park etsede kontrolü bırakmamak lazım...

Zaten servisten aracı teslim ederlerken otomatik park ve otomatik frenleme sistemine pek güvenmeyin dedi adam.:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Zaten servisten aracı teslim ederlerken otomatik park ve otomatik frenleme sistemine pek güvenmeyin dedi adam. :)

ilginç :)

ASG bana çok anlamsız geliyordu 30km/s hız altı ve 15km/s fark limiti nedeniyle ama geçenlerde devreye girdi, bence gereksiz girdi gerçi :D

Otomatik parkın ise benden daha kötü park ettiğini düşünüyorum, kullanmıyorum ama park sensörleri iyi. corolladaki cenmax kadar iyi değil ama iyi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ilginç :)

ASG bana çok anlamsız geliyordu 30km/s hız altı ve 15km/s fark limiti nedeniyle ama geçenlerde devreye girdi, bence gereksiz girdi gerçi :D

Otomatik parkın ise benden daha kötü park ettiğini düşünüyorum, kullanmıyorum ama park sensörleri iyi. corolladaki cenmax kadar iyi değil ama iyi :)

ben oto parkı sadece hava atmak için kullanıyorum.tabi ardından gelen gaza frene basıyor musun sorularından bunalıyorum:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim araç ilk başlarda sorunsuz buluyordu son 3-4 denemedir otomatik parkı kullanamıyorum. Bulamıyor yeri. Dolayısıyla ben park ediyorum...

Uygun bir zaman bulsam tenha yerde deneyeceğim tekrar ...

Yakın git biraz, belki boy yetmiyor ?

edit: düğmeye basıyon değil mi :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yakın git biraz, belki boy yetmiyor ?

edit: düğmeye basıyon değil mi :P

Yakın gidiyorum, yavaş gidiyorum ve tabiki düğmeye basıyorum :)

edit: ben bile girebiliyorsam boy yetiyordur :D

Ahmet A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim de düğmeye basmam ile park yeri bulundu, ileri sürün diye ekranda yazı yazıyor, ancak park yeri falan yok ortada.

Sistem tırt çıktı, ben kendim park ediyorum artık. Zaten park etmesi için değil de park sensörleri için almıştım ben o paketi :) :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim de düğmeye basmam ile park yeri bulundu, ileri sürün diye ekranda yazı yazıyor, ancak park yeri falan yok ortada.

Sistem tırt çıktı, ben kendim park ediyorum artık. Zaten park etmesi için değil de park sensörleri için almıştım ben o paketi :) :)

Aynısını bende yaşıyorum basar basmaz bazen R'ye al diyor :D

Ama sensörler iyi iş görüyor.... :yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.