Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankara Yetkili Servis Önerisi

Önerilen Mesajlar

Evet şu an Ankaradayım, saat 10:30 da randevum var. baalım bize karşı nasıl davranacaklar. detsayları buradan paylaşırım. yaptırmam gereken neler var ayrıca yardımcı olursanız sevinirim.

Ümit hastayı en iyi doktor anlar, bırak ellerine :D sen çayını kahveni iç bizim reklamı yap :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ümit hastayı en iyi doktor anlar, bırak ellerine :D sen çayını kahveni iç bizim reklamı yap :)

Sağolsunlar, iyi davrandılar, bence hoş karşılandık, fakat asıl reklamı Bekir bey yapmış, sağolsun, 10:30 da servise gelmiş, benimle tanışmak için ama, bu gün Ankara'da heryer kapalıydı, yol yapımı, eylem hepsi bizi buldu, servise vardığımızda saat 12 ydi. Bekir bey de beklemiş, tabi ne kadar beklesin, gitmek zorunda kalmış, girdiğimde servis görevlisi bayan arkadaş notunu ve selamını iletti.

Daha hoş olan olaysa benimle aynı saate Ümit adında başka birisi randevu almış ve Bekir bey onunla tanışmaya çalışmış, Ben forumdan Bekir, adam çıkartamadım falan :D neyse sağolsun, bizim de kusurumuza bakmasın, Ankara'nın yabancısıyız, bir de şansızlık, tanışmak nasip olmadı. Kendisine teşekkür ediyorum, hem forum adına, hem kendi adıma.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok valla uyanmasına uyandım da, işte yollar gerçekten çok kötüydü, navigasyona göre gidiyoruz, bir yere gelince ya yol yapımı var, ya eylem, dönüyorsun mecburi istikamet tam ters yön, en son bir taksiciye sorduk, onun sayesine bulduk.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Gordion AVM'nin karşısında Ağaçlı Otomotiv var, peugeot fiat ford bir arada. ORAYA GİTMEYİN DE, NEREYE GİDERSENİZ GİDİN...

:kıhkıh: :kıhkıh:

Niye olduğunu da açıklarsanız ben oraya gidiyorum genelde randevulu gittiğimde çok sıkıntı çıkartmadılar henüz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:kıhkıh: :kıhkıh:

Niye olduğunu da açıklarsanız ben oraya gidiyorum genelde randevulu gittiğimde çok sıkıntı çıkartmadılar henüz.

Kardeşim bi park sensörü sattılar bana, orjinal olsun dedim bi park sensörüne 180 lira verdim. alet kendi kendine ötüyor. Servise geri götürüyorum 6 saat sonra veririz diyorlar. Ford merkeze şikayet ettim sonra yarım saat içinde veririz dediler 3 gün gittim geldim ama, yanıma kar kaldı. Sensörün 1 gözünü değiştiler. 1 hafta sonra öbür sensör kendi kendine ötmeye başladı. Yaklaşırken hiç ötmüyor bazen, bi kere dokundum onun yüzünden. Şimdi arıyorum buraya bi gelin de bakarız deyip sallıyorlar, sensör 2-3 günde bir bozuk çalışıyor oraya gidince düzgün çalışacak, laf edecekler, sinirim bozulacak 12 km yol git git gel işin yoksa...

Ayrıca bakımdan alalım 4000 km oldu yağ değişim uyarısı veriyor araç.Ders arasında gidebilirsem Salı günü gideceğim yine, bakalım ne olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kardeşim bi park sensörü sattılar bana, orjinal olsun dedim bi park sensörüne 180 lira verdim. alet kendi kendine ötüyor. Servise geri götürüyorum 6 saat sonra veririz diyorlar. Ford merkeze şikayet ettim sonra yarım saat içinde veririz dediler 3 gün gittim geldim ama, yanıma kar kaldı. Sensörün 1 gözünü değiştiler. 1 hafta sonra öbür sensör kendi kendine ötmeye başladı. Yaklaşırken hiç ötmüyor bazen, bi kere dokundum onun yüzünden. Şimdi arıyorum buraya bi gelin de bakarız deyip sallıyorlar, sensör 2-3 günde bir bozuk çalışıyor oraya gidince düzgün çalışacak, laf edecekler, sinirim bozulacak 12 km yol git git gel işin yoksa...

Ayrıca bakımdan alalım 4000 km oldu yağ değişim uyarısı veriyor araç.Ders arasında gidebilirsem Salı günü gideceğim yine, bakalım ne olacak.

Sıkıntılıymış gerçekten. Sanırsam orası şirketlere ve birkaç kamu kurumuna da hizmet verdiğinden biraz daha rahat hareket etmekteler sabit gelirleri olduğu için. Umarım probleminizi hallederler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

Ankarada ikamet eden yada araçlarini bakim icin ankaraya getiren abilerim, arkadaslarim, kardeslerim yaşadiğiniz tecrubelere istinaden önerebileceğiniz yada önermeyeceğiniz yetkili servisleri nedenleri ile birlikte paylaşirsaniz faydali olacağini düşünüyorum.

Not: forumda araştirma yaptim fakat tek başlik altinda bulamadim. Paylasimlari tek başlik altinda toplama amaciyla actim konuyu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.