Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Boya, koltuk koruma-film vs

SerdaR

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...

samet ustam arkadaşımız x-kote nin distiritörlügünü aldı....bunun uyuglaması biraz farklı araba temizleniyor zımpara hafiften sonra bu ürün sürülüyor ve eski boyaya derinlemesine nüfuzzzzzz ederek canladırıyormuşş...ama afyonda ve denizlide actı garibim şimdi düşünüyor ......ilgilenirseniz ürünle ilgili....

http://x-kote.com/Turkey/Anasayfa

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

samet ustam arkadaşımız x-kote nin distiritörlügünü aldı....bunun uyuglaması biraz farklı araba temizleniyor zımpara hafiften sonra bu ürün sürülüyor ve eski boyaya derinlemesine nüfuzzzzzz ederek canladırıyormuşş...ama afyonda ve denizlide actı garibim şimdi düşünüyor ......ilgilenirseniz ürünle ilgili....

http://x-kote.com/Turkey/Anasayfa

hayırlı olsun , kendi işcilikle eğer iyi ise durumu vasat olan bi araca çok güzel yapabilirler..zımpara işi çok ustalık istiyor :) incelicem siteyi daha uygun bi vakitte

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

yeni aldığımız araca hediye boya koruma yaptık dediler. bu iş serviste yapılıyor mu yoksa dışarda mı yapılıyor. ikinci olarak bir arkadaşımız hare bırakabilir demiş. bu olay boyada mı yoksa plastik aksamda mı?? bizim araçta tavan çıtaları ve stop lambalarının üstünde siyah kısımlarında beyazlanmalar var. alırken boya makinesiyle boyasını kontrol ederek almayı düşünüyorduk zaten, öylede yaptık; ama bu plastikteki hafif beyazlanmaları görünce boyalı mı bu araba acaba diye tırstık haliyle. şu an için beyazlıklar dışında problem yok. birde boya koruma yapılmış bir araçta yıkama yine bildiğimiz gibi mi yapılıyor(yıkamacıya götürüp süngerle yıkatmayı düşünüyorum) yoksa başka türlü mü?? yani sadece su falan mı tutalım yoksa?

yanlış anlamayın bilmediğim için soruyorum. çok arabaya bindik ama boya koruma olayını bugüne kadar hiç yaptırmamıştık. şimdiden sağ olun...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1. bu iş servistede yapılır dışardada ben serviste yapılan işleri sevmiyorum

2. Hare dediğiniz pastanın gölgesidir kötü ellerde olan arabada hare kalabilir zararı yoktur güneş altında çirkin gözükür hare gidericiler ile sorun çözülür

3.Tavan çıtaları ve stopdaki beyazlıklar arabanın boyalı olduğundan değil , pastanın bıraktığı izlerdir (maskeleme bandı kullanmamışlar demekki )

4. Süngerle yıkatmaya devam edebilirsiniz cilalarsanız boyanın parlaklığınıda korumuş olursunuz

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaput filmi demişken sonax gibi firmalarda kaput filmi 500 tl den başlıyor, fakat bayinin bana dediği o kadar para vermene gerek yok, git bir reklamcıda çektir dedi. Reklamcılara gittim bir tanesi 125 tl ye ön kaput ve kapı eşiklerini yaparım dedi. + 100 tl ye falan da ön çamurlukları yapacak, sizce nasıl olur, herhangi bir sakıncası olur mu? Reklamcıya sordum, herhangi bir sakıncası varmıdır diye, yok, çıkarttığın zaman 5-6 sene sonra yapışkanı kalır sadece dedi. Bir de eğer orjinal boya değilse boya da işçilik iyi yapılmamışsa boyayı kaldırabilir dedi. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz. Akşam bir minibüs yine taş attı galiba ben yaptırmayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaput filmi demişken sonax gibi firmalarda kaput filmi 500 tl den başlıyor, fakat bayinin bana dediği o kadar para vermene gerek yok, git bir reklamcıda çektir dedi. Reklamcılara gittim bir tanesi 125 tl ye ön kaput ve kapı eşiklerini yaparım dedi. + 100 tl ye falan da ön çamurlukları yapacak, sizce nasıl olur, herhangi bir sakıncası olur mu? Reklamcıya sordum, herhangi bir sakıncası varmıdır diye, yok, çıkarttığın zaman 5-6 sene sonra yapışkanı kalır sadece dedi. Bir de eğer orjinal boya değilse boya da işçilik iyi yapılmamışsa boyayı kaldırabilir dedi. Siz bu konu hakkında ne dÜşÜnÜyorsunuz. Akşam bir minibÜs yine taş attı galiba ben yaptırmayı dÜşÜnÜyorum.

Aracınız beyaz renk 1 sene olmadan ne kadar kaliteli olursa olsun sararma yapıyor ve hoş gözÜkmÜyor..İlle de yapılacaksa kaliteli olsun..

Zeibart da boyuna göre değişir tabi o fiyatlara yapıyordu.. 100 liralık şey 4 ay sonra sararır sonra sökme ile uğraş... Aman diyim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama kapı eşikleri için uygun o zaman, sararma falan yapmaz güneş görmeyince, zaten sonax ın fiyatlarını inceledim. komple uygulamalar var, 600-700 ve 1000 tl ye, onlardan yaptırmayı düşünüyorum sonra, yani herhangi birinden, fakat bunun üzerine sadece kaput filmi için ( oda yarısına) 500 tl bana çok geliyor. Aynı bizim x paket gibi, alınca iyi oluyorda, almazsanda fazla bişey kaybetmiyorsun aslında.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Renkli araç olsaydı yaptırın derdim,Beyaz olduğu için ben şahsen yaptırmayabilirdim..Karar sizin..Olacaksa kaliteli olsun sonuçta o darbeyi absorbe etmeli ve boya kalkmamalı yani sırf yapışkan olsun diye yapıştırmasınlar..Kaliteli malzeme olsun olacaksa

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kaplama işini reklemcılara yaptırmayın çünkü ucuz malzeme güneşte ve motorun sıcağıyla çatlıyor ve sararıyor. bu konuda en kaliteli 3m in ürünleri bunu kullanan yer bulursanız uygun fiyata orda yaptırın. otokoç ankara kaput + ön tampon + yan çamurluk için yaklaşık 2000 lira fiyat veriyor onlarda dışardan firma ya yaptırıyorlar. ankara da kaput + ön tampon + yan çamurluk kaplama + iç döşeme koruma + boya koruma 600 tl ye yaptırdım kullanıyorum çok da memnunum... sıfır araca taş gelince içim sızlamıyor en azından...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Aracı aldığımda bayi bana boya koruma ve yarım motor kaputu filim Kaplama hediye etmişti, daha doğrusu 3M şirketiyle anlaşmış araç alan herkese hediye kuponunu veriyorlardi. İki senedir kullanıyorum herhangi bir deforme falan olmadı. En çok faydası uzun yolda taş izlerini ve kuşların pisliklerinin çok iyi çıkmasını sağlıyor. :ph34r: .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.