Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Youtube'daki Araç Incelemeleri

Dorukan G.

Önerilen Mesajlar

Uzun zamandır youtube dan araç incelemeleri izliyorum. Eğer sizde araçların içini dışını avucunuzun içi gibi bilmek istiyorsanız size 2 channel tavsiye ediyorum :D

Bunlardan ilki CarBuyer

http://www.youtube.com/user/carbuyer?feature=g-all-u

Mat Watson abimiz ve Rebecca Jackson ablamız araçların iyi ve kötü yanlarını bir güzel incelerler. Yetmezse http://www.carbuyer.co.uk/ sitesinden detaylı incelemelere bakabilirsiniz.

İkincisi ise saabkyle04

http://www.youtube.com/user/saabkyle04

Kyle kardeşimiz eski yeni pahalı ucuz ayırt etmeden amerikada bulduğu her aracı bir güzel tanıtır. Videoları ortalama 20-30 dk dır. İncelemeleri iyi kötüden çok bu aracın özellikleri bunlar şeklindedir. Eğer sizde klasik amerikan hastasıysanız incelemelere bakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Yardım edebildiysem ne mutlu bana :D

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu 2. videoda dodge marka araçtaki anahtarsız giriş sistemine Aydın Baran kardeşim bi bakıversin.Bu iş öyle yapılır yarım yamalak değil toprağım :)

Evet Ferhat; ford henüz anahtarsız girişi kullanamayan ne olduğunu bilmeyen beceriksiz bir marka.Sen bu nedenle Focus kullanıp birde onu titanium'a çevirmeye çalışıyorsun.

Ben memnunum şu halinden bilerek isteyerek aldım; bitmiştir benim için bu anahtarsız giriş meselesi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çevirmeye çalışıyorsun.

Öyle bir derdim olaydı titanium alırdım.

Benim bu yaptıklarım ufak şeyler ben benzetmeye çalışmıyorum yakışanı yapmaya çalışıyorum.Yaptığım tek şey farları değiştirmek ti cam çıtalarını denemek için taktım sonra beğenmeyip çıkardım fakat orjinal çıtalar diğerlerini sökerken zarar görüp bozulduğu için tekrar mecburen taktım.Bilseydim böyle olacağını hiç kalkışmazdım o işe bence orjinal mat hali aracım hb olduğu için daha spor ve daha iyi duruyordu.

Bunu sana söylemekten dilimde tüy bitti ama sen hala daha anlıyamadın benim aldığım zaman sadece otomatik klimaya 4500 tl fark vermek gereksiz geldi.Geri kalan özellikler için ne düşündüğümü zaten biliyorsun tekrar anlatmayayım.Bir daha da bunu anlada tekrar tekrar söyletme beni artık. :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alsaydın keşke bu kadar uğraşmazdın.

Benim uğraştığım bişey yok ama iş uğraşmaya bakarsa sen benden çok daha fazla uğraşıcaksın 4 sene kredi ödemek için :) :) :) ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim uğraştığım bişey yok ama iş uğraşmaya bakarsa sen benden çok daha fazla uğraşıcaksın 4 sene kredi ödemek için :) :) :)

Kusura bakma da o kısım beni ilgilendirir; istersem 3 ay sonra kapatırım krediyi sen merak etme.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kusura bakma da o kısım beni ilgilendirir; istersem 3 ay sonra kapatırım krediyi sen merak etme.

Ya niye kızdın şimdi uğraşmak deyince sen benden daha fazla uğraşı veriyorsun demek istedim.Tabiki seni ilgilendirir keyf senin borç senin Allah kolaylasın işlerini. :)

Sen onu bunu boşver bak 2013 mondiler geliyor fazla alışma focus koltuğuna beraber mondi alırız senle :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.